Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önvédelem ilyen esetben?

Önvédelem ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Alig egy hónapja élek Pesten. Eleinte nehezen fogadtam el, hogy bizonyos helyekre nem mehetek, azt gondoltam, támadások csak ritkán történhetnek, és nem velem. Mégis egyre többen számoltak be vészes helyzetekről, és én is elkezdtem félni, és ezzel együtt látni kezdtem mindenben a veszélyt. Már nem merek csak hobbiból villamosozni,mert a 8ik kerületben kész öngyilkosság. Olyan arcokat látok, akikben nincs emberi vonás. Ezért beszereztem gázsprayt. Viszont tegyük fel, valaki kipécéz magának, és késsel támad rám. Ha nem veszem időben észre végem, ha igen, akkor sincs sok esélyem, mert ha túl közel kerül, még egy profi sem ússza meg vágás, esetleg szúrás nélkül. Ha szerencsém van, lefújom és elfutok. Túlgondolom? Egyáltalán van értelme félnem, van haszna a spraynek, vagy annak, hogy másodpercenként körülnézek? Ezek az emberek csak ijesztgetnek, vagy van aki ölni akar? Aki csak próbálkozik, azt meg lehet tántorítani, de akinek feltett szándéka megölni, azzal mit kezdhetek? Tényleg nem éri meg este egyedül sétálni, akármennyire is szeretem?

2018. okt. 17. 00:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vegyél gázriasztó fegyvert.
2018. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!