Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hazugok, alattomosak az...

Miért hazugok, alattomosak az emberek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem először fordul elő velem,hogy egy barátom vagy imserősöm átver,hazudik nekem. A mostani annyira megrendített,hogy nagyon magam alá kerültem. Kiderült egy egész jó barátnőmről,hogy sok dologban hazudik nekem. Konkrétan volt amire rákérdeztem,ő meg teljesen más mondott,holott tudom az igazságot 100%-san,olyan dologban hazudott aminek nem lenne jeneltősége. Már korábban is éreztem,hogy hazudik nekem néhány dologban,de most bizonyosságot is nyert.

Már megint azt érzem,hogy feleslges az emberekben hinni,mindenki ilyen alattomos? Sunyi? Én magamból kiindulva tudom,hogy kb soha nem hazudok senkinek,nem is értem mi értelme?

Miért csinálják ezt az emberek? Szerintetek mit csináljak ezzel a baráttal? Valamilyen szinten muszáj bent hagyni az életemben..


2018. okt. 31. 18:44
 1/2 Candi_ce válasza:
Millió 1 okból ilyenek az emberek! Lehet irigység is az oka! Hogy neked jobb ruháid vannak vagy értékesebb barátaid! Az meg hogy hazudozik arra vall hogy valamit nagyon titkolni akar esetleg fél elmondani. Nincs önbizalma ezért fél! Beszélj vele hogy tudsz pár dologról és hogy kéne dumálgatnotok hogy miért csinálja ezt! Bátran kérdezz rá de finom és ha elmondja értsd meg őt! :)
2018. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy van-e értelme szembesíteni vele...igazából most még van egy dolog amit ki akarok deríteni,hogy abban is hazudott-e,ha igen akkor biztosan elő fogom venni őt...

Szerintem egyenlőre magamban tartom,hogy tudok a dolgairól,még figyelem a reakcióit és minél kevesebb dolgot fogok vele megosztani,csak azt amit muszáj..

2018. okt. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!