Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok a mostani időjàrás...

Mit szóltok a mostani időjàráshoz? Szerintetek se normális? Mi lesz így a jövőben?

Figyelt kérdés

Itt jelenleg 22 fok van. Pólóban voltam az udvaron, meleg szél fúj. Nem emlékszem ilyenre, hogy november elsején szinte tavaszi idő lett volna. Általában mindig esik, vagy hideg van ha megyünk ki a temetőbe.

Mi lesz így a jövőben? Nem is lesz tél?



2018. nov. 1. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk ez szinte napi téma a párommal, főleg, hogy (leginkább én) frontérzékeny vagyok, tehát a múltkori hideghullámtól 3 napig fájt a fejem, ma megint fáj a 24 fokos meleghullámtól. Ez rövid távon nem jó, (lásd pár 10, vagy 100 év) de ha nem lesz vége a világnak, akkor az ember kénytelen lesz hozzá alkalmazkodni, mert az ember tud alkalmazkodni. (lásd 1000 évek) Személy szerint elborzaszt, hogy eltolódtak az évszakok. Decemberben a rügyező fákat fotóztam, márciusban meg a Balatonon voltunk - 20 fokban. Nem normális. Nem feltétlen mi emberek vagyunk ennek az okai, ugyanis a történelem folyamán (több millió év) voltak felmelegedések és lehűlések, de biztos, hogy nem hatástalan, amit csinálunk. Egy biztos, hogy lehet én sem látok már fehér karácsonyt, nemhogy a gyerekem.
2018. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Felolem aztan orokkre meg is szunhet a tel gyulolom. Nekem ez igy jo legyen mindig ilyen ido meg legyen nyar oszt cso. Tokeletes.
2018. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Idegesít. Egyik nap hideg van, másnap meglehet sülni. Napközben is iszonyat hőingadozás van.


Pár hete hazamentem jóidőben, másnap reggel 1-2 fog volt, majd megfagytam átmeneti kabátban.

Most a rendes vastagabb dzsekim vittem, ömlött a víz a hátamon.

Reggel elindulsz dél körül meglehet főni.


Nem tudom eldönteni, hogy mit vegyek fel.

2018. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 he84 ***** válasza:
Tudod kérdező, létezik a vénasszonyok nyara, még akár így kéaőbb is. Azért a 22 fok nem olyan meleg. Ezen kívül meg az időjárás mindig változik, tehát mindig egy kicsit más évszakokon belül is.
2018. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azt hittem a vénasszonyok nyara már lement októberben mikor szintén meleg volt. Úgyhogy szerintem 22 fok igenis sok november elsején. Persze nem szomorkodok miatta, hogy nem óriási szél van és szakadó eső, csak fura.

Március 18-án meg óriási hó volt nálunk idén. Le van fényképezve. Igen, el vannak tolódva az évszakok sajnos.

2018. nov. 1. 23:03
 16/18 he84 ***** válasza:
Ha nincs bajod valóban a 22 fokkal, illetve azzal, hogy nem esik az eső és nincs nagy szél, akkor kissé fura, hogy panaszkodsz róla, már bocsi. Talán néha tolódnak az évszakok egy kicsit, de ez van. Az időjárás mindig is változik, soha nem ugyanaz minden évben minden nap.
2018. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Miért kell már megint kötekedni? Nem panaszkodok, és tisztában vagyok vele hogy változik az időjárás. Feltettem egy kérdést. Ennyi.

Illetve sajnálom, hogy az emberiség szépen lassan pusztítja a környezetet.

2018. nov. 2. 21:13
 18/18 he84 ***** válasza:
Nem kötekedtem, hanem megállapítottam azt amit a témán belül, nehogymár ez bűn legyen,... n már korábban válaszoltam, amit tudtam!
2018. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!