Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normélis, hogy szereplésnek...

Az normélis, hogy szereplésnek fogom fel az ilyen helyzeteket? 18/L

Figyelt kérdés
pénteken lesz egy házibuli, a barátom legjobb haverja szervezi és lesz elég sok osztálytársuk, akikre szeretnék jó benyomást tenni. és úgy érzem, hogy ez az egész egy szereplés lesz ahol jól kell teljesítenem. izgulok is rendesen miatta
2017. jan. 31. 21:39
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam: normÁlis
2017. jan. 31. 21:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából az a nem normális hogy a boldogságod akár a legkisebb mértékben is függ attól, hogy mások mit gondolnak rólad. Elég egészségtelen hozzáállás. De ennyi idősen szerintem ez még normális, arra figyelj, hogy idővel nődd ki:)
2017. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Utolsónak igaza van. De régen én is ilyen voltam. Azóta sokat változtam, és megtanultam hogy nem kell mindenki véleményére adni. Most már inkább azért megyek ilyen helyekre hogy jól érezzem magam. És inkább mások szórakoztassanak engem mint én őket.

Érdekes hogy mióta ez a hozzáállásom van azóta jobban szeretnek az emberek. Mondjuk többen is utálnak, de az sose zavart.

2017. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen normális. Ha még élvezed is, hogy szerepelsz, az még jobb. És ha a közönség is élvezi, az a legjobb! :D jó ha tudatosan előre gondolkodik az ember, bár a spontaneitásnak is megvan a varázsa :)
2017. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális, feltéve ha magadat adod (attól függ mit értesz szereplés alatt), ha már produkálod magad, akkor az könnyen átcsaphat unszimpatikusba.

Szerintem teljesen normális, hogy érdekel mások véleménye, ne ez kell, hogy meghatározza a személyiségedet, de mások véleménye ösztönzőleg tud hatni az emberre. Mindent csak egészséges mértékben ;) nehezen tudom elhinni, hogy van olyan ember akit kicsit se érdekel mások mit gondolnak .

2017. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Relax hölgyem :)

Ez csak egy buli.

2017. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!