Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek most az életemmel?

Mihez kezdjek most az életemmel?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem, hogy egyre inkább csak lejjebb süllyedek minden viszonylatban. Depressziós vagyok,és nincsen kedvem semmihez,szó szerint semmihez, emiatt ez a jegyeimen is meglátszik.

Egyetlen dolog van, ami fel tud vidítani, ami nem más, mint az alkohol. 17 éves vagyok,és szerintem ez nagyon nincsen rendjén, viszont nem tudok egyedül változtatni. Nem élek egészséges életmódot, és mindemellett még dohányzom is.

Elvesztem,és nem tudom hogy juthatnék vissza a helyes ösvényre, mert nem látok kiutat. Sokat gondolkozom azon is,hogy nem való nekem ez az egész, csak el szeretnék tűnni valahova,ahol senki sem talál rám, sokat tűnődöm az öngyilkosságon is, bár tudom,hogy az nem megoldás.



2018. nov. 25. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj segítséget! Nem bántásképpen, ne sértődj meg, de mint írtad is ez nincs rendjén! Fordulj mielőbb szakemberhez
2018. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a dohányzást, az semmire nem jó, csak viszi a pénzt és rombolja az egészséged. Alkoholt csak hétvégén igyál, olyankor tényleg nem árt ellazulni, hét közben jutalmazd magad inkább csokival. Sportolj napi szinten, az segít legyőzni a depressziót. És persze eközben ne felejts el szakemberhez fordulni (ha nincs rá pénzed, ott a területi mentálhigiénés gondozó).
2018. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!