Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetnek még úgy barátaim...

Lehetnek még úgy barátaim esetleg barátnő hogy nincs érettségim?

Figyelt kérdés
28f
2018. dec. 7. 18:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17%
En is olyan vagyok mint te kérdezo. Nekem sincs senkim de nem azért mert nincs érettségim. Ha jól megelsz igy is mert mondjuk van szakmad akkor megis mit szamit?? Am majd rad fog írni itt egy elmebeteg no hogy kar volt megszuletned meg egy szar vagy mert nincs érettségid. Velem ez történt itt nemrég mikor leírtam nincs érettségim. Úgyhogy készülj ez egyetemista es allatorvos lesz ő az atyauristen megis ide írjál egész nap.
2018. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%

A bátyámnak sincs érettségije, de a szüleim mindig tanították őt helyesen beszélni és írni. Van egy remek szakmája, szépen beszél, kigyúrta magát, van egy gyönyörű barátnője és van egy pár barátja is.

Amikor megtudják az emberek, hogy nincs érettségije, mindig ledöbbennek.

Tehát kedves kérdező ez csak rajtad múlik!

2018. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Kösz a biztatást utolsók! :)
2018. dec. 7. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!