Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetnek még úgy barátaim...

Lehetnek még úgy barátaim esetleg barátnő hogy nincs érettségim?

Figyelt kérdés
28f
2018. dec. 7. 18:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nekem sose ment a tanulás, nem azért mert hanyag voltam diszlexia diszkalkulia diszgráfia, és erről én nem tehetek. Próbálkoztam esti sulival, nem ment. Most akkor ássam el magam? Baromi nehéz, rossz azzal a tudattal élni hogy valószinű sose lesz senkim.
2018. dec. 7. 19:39
 12/23 A kérdező kommentje:
Mellesleg rondának sem mondanám magam, voltam már nővel
2018. dec. 7. 19:41
 13/23 anonim ***** válasza:
35%
Van olyan akmád, amivel éegalább üagadat fenn tudod tartani? Mármint h egyedül élve sem jelent gondot egy 1 szobás lakás mpndjuk.
2018. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%

Ja hát kifogás az mindig van, gondoltam már az első hosszabb kommentednél, hogy ez igy lesz.

Gondolom a párkapcsolataidban is mindig mindenre volt kifogás, ezért nem jött össze.


Ugye tudod, hogy vannak különböző technikák amik javithatnak a diszlexiádon, vagy különböző technikák amik segitenek neked tanulni diszlexiával? Ja gondolom nem tudod, mert csak kifogásokat gyártasz, aztán nyávogsz, hogy hol van már az a csaj aki majd eltart téged a "feltétel nélküli szeretet" nevében, mig te hozod haza a minimálbért mert még érettségid sincs.

2018. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

A közmondás azt mondja, hogy minden zsáknak akad foltja.

Tehát neked is jön majd az életedben valaki, csak ne add fel az ő felkutatását. Ha észreveszed, hogy egy lánynak fontos az érettségi és ennél alább nem adja, akkor ne kapaszkodj bele! Keress magadhoz valót, aki nem ennyire igényes, netán, aki nem néz le.

Ismerek ilyen házaspárt, ahol a férfinél jóval műveltebb volt a nő. A nő társai körében a férje csak hallgatott, mert nem sokszor tudott bekapcsolódni a beszélgetésbe - nem volt meg a kellő tudása, ismerete. A férfi ajánlotta fel a válást, de a feleség sem volt ellene.

Azt tanácsolom, hogy ne keseredj el! Van számodra is nő, csak szorgalmasan kutass utána. Hajrá! Sok sikert!

2018. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
14 ki nyávog?! Te sem vagy 100 mellesleg ne személyeskedjünk nem ismersz, ha meg nem tetszik amit írok nem muszáj rá válaszolni
2018. dec. 7. 20:00
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
De te sem válaszoltál még arra h van e olyan szakmád, amivel legalább magadat fenn tudod tartani.
2018. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm 15 ez most jól jött biztatásnak
2018. dec. 7. 20:02
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Neked se muszáj olvasni a válaszaimat, de mégis olvasod.

Lehet, hogy nem tetszik a valóság de ez van. Nagyon kevés embernek fogsz kelleni a két szép szemedért a mai világban. Pláne ha még nyávogsz is mellete, de tenni valamit az már túl nehéz..

Isten őrizze azt a lányt aki majd el kell, hogy tartson téged.

2018. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
42%

17essel értek egyet.


Kérdező, van BÁRMID amit bele tudsz adni egy hosszútávú kapcsolat pénzügyi alapjaiba? Bármi? valami?

2018. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!