Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentetek már be “rossz” WC-be?

Mentetek már be “rossz” WC-be?

Figyelt kérdés
Akár szándékosan, akár véletlenül. :)

2018. dec. 23. 17:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Pár napja voltam kínai büfében.


Ja sikerült eltéveszteni, amúgy üres volt.

2018. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen, Szlovákiában voltam síelni, és csak szlovákul volt kiírva, hogy férfi meg nő, semmi rajz. Már nagyon sürgős volt, tehát nem volt időm megkérdezni valakit, random bementem az egyikbe és hát pont a női wc-hez volt szerencsém (férfi vagyok). Ez már gyanús volt nekem, hogy nem volt piszoár, de nem volt senki ott, gondoltam gyorsan elvégzem a dolgom. Amikor már a kezemet mostam szembe jött egy középkorú nő és valószínűleg elkezdte nekem magyarázni, hogy rossz helyen vagyok. (Nem értettem, mit mondott).
2018. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

Igen, mert a női előtt rengetegen álltak. Meg bementem a rokkant vécébe.

Szórakozóhelyeken amúgy borzalmasak tudnak lenni a női vécék, emlékszem egyszer a mosdókagylók el voltak dugítva papírral és belehánytak, meg mellé, többiről ne is írjak...

2018. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%

Igen :-D

Németben egy benzinkúton, már nagyon kellet nekem is és a faternak is, nyitva volt az ajtó fogtam én is és a fater is és be mentünk, semmi különös nem volt talán annyi hogy túlságosan is tiszta volt a wc, én előbb végeztem szépen le húztam, kézmosás és mentem ki, ajtó mellet várakozott egy román vagy bulgár esetleg török származású ember, rám nézett kicsit félre rántotta a fejét mondott valamit és be ment ugyan abba a wc be vagy is a nőibe :-D

Ezekután fater is végzett,megy kezet mosni és egy nő mossa ott a kezét, kicsit csodálkozik aztán ki jön és meg nézni az ajtót hogy ez most férfi wc? de nem az volt ha nem női :-D

Ki jön a fater kérdi ez nem női wc volt?

Mondom nem ez férfi volt, ő biztos benne hogy ez férfi és vissza mentem meg nézni és tényleg az volt :-D mostmár értem miért nézett úgy rám a román ember :-D de azért csak be ment oda ő is:-D

Biztos tele volt a férfi :-D

2018. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon nagy kérdező :-D
2018. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
5# Azért járnak abba mert azt sokkal kevesebben használják.
2018. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

A munkahelyemen egy párszor, amikor a férfi wc foglalt volt. Mivel összesen 0 db nő dolgozik nálunk és az öltözőkhöz idegenek/ügyfelek soha nem járnak így szerintem nem gáz.

Máshol még nem fordult elő, véletlenül sem.

2018. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Igen, szórakozóhelyen, mert óriási sor volt, nekem meg már nagyon sürgős volt.
2018. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mikeXxX ***** válasza:
34%
Egyszer nagy sietségemben majdnem bementem de kicsi a világ és rám szólt Bálint Antónia hogy nem biztos hogy jó ötlet 😁. 39f
2018. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Meg bementem a rokkant vécébe."


Ja azt én rendszeresen. :D


Nagykabátban, cuccokkal oda megyek, mert tágas, le tudom rakni a cuccost, és legfőképpen, mert magasan van a WC-ülőke!!


Majd' 2 méter magas vagyok és tök jó, hogy nem a földre kell ülnöm!

2019. jan. 8. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!