Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy pasi aki zaklat itt...

Van egy pasi aki zaklat itt gyk-en es nem tudom lekoltatni…mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nehany napja valaszoltam egy lany kerdesere egy szexualis temaban, termeszetesen nem magamrol irtam mert nem olyan jellegu volt a kerdes de ez most nem lenyeg. Azota a hapsi folyamatosan irkal privat uzeneteket es faggat illetve irja hogy miket csinalna velem es hasonlo. Egy jo ideje nem irok neki vissza de csak dobja es dobja a privat uzeneteket. Ezt lehet valahogy jelenteni vagy valami?
2019. jan. 19. 08:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lekoptatni*
2019. jan. 19. 08:00
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
le tudod tiltani az üzenetküldését.
2019. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Letilthatod. Üzenete alján nyomj rá a "Nem fogadok tőle több üzenetet"-re.
2019. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze, ahogy már írták , likvidáld. Nekem is irt korábban, szerintem ugyanaz az elmebeteg. Nekem is olyanra írt privát, szexuális jellegű választ, aminek köze nincs a témához. Van egy ilyen ámokfutó ezen az oldalon.
2019. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Letiltod. Nekem volt itt olyan kemény zaklatóm, hogy már a moderátoroktól kértem segítséget. Csináltam képernyőfelvételt és elküldtem nekik emailben. Letiltották az egész gyakoriról. Aztán új nicket csinált, arról is zaklatott plusz elmondott mindennek. Újabb screenshot, újabb email, újabb tiltás... Miután kétszer letiltották a moderárok azóta nem ír. Nagyon segítőkészek voltak, hálával gondolok rájuk.
2019. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Elöször is az üzenetet küldd el a moderátoroknak, mert ök ki tudják tiltani az oldalról.

Másodszor meg te tudod tiltani, hoyg neked nem tudjon többé írni!

2019. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Te élvezed a figyelmet, hiszen egyébként már rég letiltottad volna.
2019. jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Van jó pár lehetőséged, ahogy már többen írták.


Letilthatod az üzenetek fogadását tőle, törölheted olvasatlanul a további leveleit, vagy akár jelentheted a moderátoroknak.


Ezt nem neked tanácsolom, de én mondjuk lehet, hogy arra az üzenetre, amivel leírja, hogy mit csinálna velem, küldenék neki egy azok közül a kéretlenül kapott farok-szelfik közül, amit itt küldtek hasonló felhasználók egy-egy hozzászólásom után, kb. a neked írt üzenetek stílusában írt megnyilvánulásaikhoz mellékelve - lehetőleg egy jó méreteset - és megírnám, hogy én is benne vagyok a szexben, már az erotikus üzeneteitől felállt a farkam. xD

2019. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonon a segitseget utana nezek es jelenteni is fogom. Sajnos telorol nem olyan konnyu mert nem csintam meg ilyet ezert kertem toletek segitseget.


7-es persze nagyon elvezem amikor zaklat es irogat undoritobbnal undoritobb dolgokat holott nem is reagalok ra, es tudod nem mindenki ul a gep/telefon elott egesz nap hogy varja mikor ir az a patkany. Ha neked ez a figyelem akkor sajnallak.

Tobbieknek halas vagyok

2019. jan. 19. 15:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Tenyleg itt az az opcio es sikerult letiltanom, eszre sem vettem eddig. Keveset telefonozok es nem igazan voltam ezekkel tisztaban meg egyszer koszonom mindenkinek
2019. jan. 19. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!