Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kaptatok már ilyen cseles...

Ti kaptatok már ilyen cseles pofont az élettől? Mikor valami kajakra betett de igazából egy nagy lehetőség volt mögötte. Hallgatom ill. olvasom.

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Igeeen, de most nem jut eszembe mi volt az. Többször is volt ilyen igazából. Én egy rendkívül szerencsés ember vagyok, vagy minden úgy történik, ahogy én akarom - vagy úgy, ahogy nem akartam, de végül kiderült, hogy úgy jobb is.
2019. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Páromat kirúgták, 1 hét múlva kapott külföldi munkalehetőséget, 4x annyi fizetésért. Reméljük, hogy hosszútávon is jól alakulnak majd a dolgok.
2019. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én dettó mint az egyes. Egy peches mázlista vagyok.

Mondjuk tesóm kisemmiz a családi cégből és rögtön elém keveredik 5 olyan lehetőség ami neki 50 év múlva is elérhetetlen lesz.

Lepattint egy lány valami piti dolog miatt és az ölembe esik Ő.

2019. jan. 20. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, én csak csel nélküli pofonokat kapok folyamatosan.
2019. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Oh, bárcsak :D Valami szörnyű ember lehettem előző életemben. Ha egy kis, apró jó történik velem, esküszöm rögtön jön egy csomó rossz. Sose kaptam még olyat, hogy rossz, ami jó lett. Pedig elviselném.
2019. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly márciusban regisztrált munkanélküli voltam, tehát fizette a munkaügyi központ a tb-met. Egy keddi napon jött egy levél, hogy kitörölnek a rendszerükből ezért meg azért. Egyáltalán nem tartottam jogosnak az indokot mert mindent megcsináltam ami elő volt írva, és mivel nem volt munkám, nagy érvágás lett volna, hogy nekem kell fizetni a tb-t.

Másnap be is mentem, persze kiderült, hogy tévedés, ráadásul ajánlottak egy munkát egy olyan helyen, ahol mindig is szerettem volna dolgozni. Még aznap jelentkeztem, és vissza is hívtak. Pénteken már a főnöknél voltam állásinterjún. Azóta is ott dolgozom, és nagyon szeretem.

Másnak biztos nem olyan izgi, de valamiért nekem ez olyan sorsszerű volt.

2019. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!