Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Napi 5-6 óra alvás így? Többi...

Napi 5-6 óra alvás így? Többi lent

Figyelt kérdés

Nagyjából 7-8 hónapot ugrottam fejbe az időben.

Amikor is munka + heti 2 MMA edzés + heti 1 sima kondi + heti 2 suli lenne.

Ugyebár nekem be kell majd járnom munkahelyemre busszal (40 perc kb. az út), mindig 4kor kell kelni.

Egy hetem így nézne ki:

Mindennap 6-14ig fizikai munka (pakolászás, raktárban)

+Hétfőn 17-19 Edzés, utána haza út, este 10re tudnék ágyba kerülni.

+Kedd 16-20 suli, olyan 11-éjfélre érnék az ágyamhoz.

+Szerda 17-19 Edzés, 10re tudnék ágyba lenni.

+Csütörtök 16-20 suli, ugyanaz.

+Péntek 16-18 Kondi, de ez a nap mindegy is mert másnap aludhatok délig is.


Szóval, napi 8 óra fizikai munka, edzés, suli, kondi mellett, napi 4-6 óra közötti alvással, 17 évesen.. Mennyire lesu gáz? Sajnos többet nem tudnék ha akarnék se, max buszon oda, vissza fele.

Dolgozni muszáj, anyagi helyzet miatt.

Edzeni pedig imádok, nem fogom abbahagyni.

Anyagi helyzet ellenére pedig kelleni fog az érettségi is szóval suli is muszáj.

Sajnos nagyon nem fogom tudni megoldani máshogy a napjaimat, mint hogy max 6 órát tudjak aludni. Nyilván hétvégén levezetném a "stressz" - t (amit kétlek, hogy stresszes lesz) némi alkohollal, barátnőmmel, barátokkal, meg az edzések is stressz levezetőknek tökéletesek.

Szóval, mennyire lesz kellemetlen ez? Vélemények? Köszi előre is.



2019. jan. 22. 00:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja, mellékesen: Én is gyűlölöm a monoton munkát. Tavaly nyáron diákmunkán abba a gyárba voltam ahova menni fogok, csak nem anyagmozgatóként voltam ott, hanem a gyártó soron. Az dögunalom volt. De legalább (nagyon) hosszúnak tűnt a nyári szünet. :D Mint anyagmozgató fogok vissza menni a gyárba. Nekik változatos a munkaköri leírásuk. Legtöbbször anyagot cipelnek a gyártósorokra a raktárból, ami alapból nem olyan monoton szerintem. De van hogy leltároznak, raktárt rendezgetik, meg van egy kis papírmunka is. Szóval, a lényeg szerintem pont ideális lesz. Nem is túl pörgős (csak a húzósabb napokon), de nem is unalmas. A fizetés jó sz.r de hát ez van, nincs más még 17 évesen.
2019. jan. 24. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!