Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmebeteg a munkatársam?...

Elmebeteg a munkatársam? Ilyenkor lehet szembesíteni mennyire nyomorult a hazudozása?

Figyelt kérdés

Van egy harminc körüli munkatársam aki elképesztően hazudik, biztosan el is hiszi amit mond.

Folyamatosan sajnáltatja magát, mindig üldögél csendben, sírdogál, ideges, nincs semmi boldogsága szinte. De nemtudom sajnálni mert elképesztően hazudik de mindenben. Meghalt exe, testvére(soha nem is volt!), mamája, most az anyja, szívbeteg, fia is az, mindketten folyton baleseteket szenvednek

Hetente 2szer kórházban vannak, azt se lehet tudni hol él pontosan vagy melyik rokonával mindenkinek mást mond.

Engem nem zavar ha valaki szeretetre vágyik, kedves vagyok, meghallgatom akár munkán kívül is szívesen. De amikor kéretlenül az arcomba tolják több órán át a kamu bánatot mikor örülhetne nincs is semmi gond a családjával az azért erős.

A többi munkatársunk is tudja milyen, de nem szembesítik,játszák a játékot vele, hátha így megnyigszik, hogy törődnek vele. De most már annyira belelovalta magát napi 2 dolig kiderül s nem emlékszik kinek mit mond. Főnökünk tudja de nem küldi orvoshoz sajnos.Ti találkoztatok már ilyen betegséggel? Milyen tapasztalatotok van?



2019. jan. 24. 12:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Örülök boldog vagy a munkahelyeden bár nem ad semmi választ ez a kérdésemre. Nem tudom miért vetted magadra ennyire a mondataim, hogy bizonygatod ti milyen szuperek vagytok.


A fentebbi válaszra reagáltam, hogy nem pletykálunk de ha valaki közli veled halottak a rokonai s kiderül nem az azért meredek szerintem. Hogy figyeleméhség, halkucináció vagy más tökmindegy.


De bizonyára a te évtizedes tapasztalataiddal ez nem számít, természetes dolog.


Szintén a fentebbi válaszra válaszoltam, hogy engem az érdekel ez kóros e.


Igen itt tettem fel kérdést mivel nem értek hozzá s tanácsért jöttem. De ha szerinted ez gond s ennyire magadra veszed arról nem tehetek, bocs, hogy ez egy kérdezz felelek oldal.


Ha tőled megkérdezik milyen a szomszédod pl s nem lehordod hanem megkérdezed miért a kérdés eszerint az is vájkálás lenne a másik dolgában. Értem.


Nem hinném, hogy bármi olyant írtam ami engem vagy a munkám minősít hisz senkit nem szidtam, nem ócsároltam, normális választ is kapsz s nem random kitalált hülyeségekkel szidlak veled ellentétben. Vagy tán magadra ismertêl?

De ha neked így jó hát hajrá.


Aki eddig válaszolt annak köszönöm, itt befejeztem mert értelmetlen vitákra...

2021. márc. 2. 04:37
 12/16 anonim ***** válasza:

Pszichiáterként megállapítottam a tényállást. Több évtizedes tapasztalattal. Erre voltál kíváncsi, nem?

Igen, kóros ahogy viselkedsz.

2021. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De jó, hogy találtam egy olyan kérdést, ahol pszichiáter is válaszolt. Velem az előző munkahelyemen történt, hogy csak úgy a semmiből felvettek egy r...cot gazdasági vezetőnek. Ráadásul 60 km-ről jár mindennap (mert a lakóhelye közelében már ismerik és nem kérnek belőle), sőt néhány hónap után már céges autót is kapott. Miközben számos munkatárs már évtizedek óta dolgozott ott ugyanolyan végzettséggel. A lényeg, hogy ahogy megjelent már szó szerint rázta a picsáját a főnöknél, Pedig kegyetlen ronda, senki sem értette, hogy ilyen fejjel és alakkal, hogy lehet ekkora önbiztalma, mindenki mással lealázóan viselkedett. Már az első napokban, ahogy felvették képes volt kiállni a folyosóra hangosan pofázni, meg szidni egy-két dolgozót. Állandóan képzelgésmániái voltak. Ezekkel szaladgált a főnökhöz. A főnök meg hitt neki. De nagyon durva dolgokat talált ki, hasonlóakat, mint amiket a kérdést feltevő feltett. Mindezt másokra, hogy mások állítanak ezt meg azt. Állandóan keverte a szart, addig amíg a rohadéksága miatt ki nem rúgtak valakit. A szemébe nézve teljes zavarodottság látszódott rajta mindig. Vezetőnek vették fel, de a legtöbbször elbújt az irodájában. Nagyon fura viselkedése volt. Nagyon látszott rajta, hogy nem tud nevetni. Gyakran mű röhögéseket adott elő, amelyek nagyon bénák voltak. Tökéletes összhangba került egy munkatárssal, akinek sajnos bizonyítottan mentális problémái vannak, mert papírja is van, csak titkolja, mivel már csak pár éve van a nyugdíjig. Ketten együtt olyan fantáziálgatásokat adtak elő, hogy már mindenkinek elege lett belőlük. Csak mivel a legtöbben évtizedek óta ott dolgoznak, nem tudnak mit csinálni. Bár szerintem a legnagyobb gond a főnökkel van, bár igaz, hogy olyan főnök, aki semmivel és senkivel sem foglalkozik. De kérdésem, hogy mit lehet tenni egy ilyen gazd.vezetővel, akin ennyire látszik, hogy elmebeteg? Hogyan lehet pszichiáterhez juttatni? Mert együtt dolgozni vele minden nap az kikészíti az egész társaságot. Éppen elég volt előtte azt az egy elmebeteget elviselni, nemhogy most már kettőt.
2021. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jaj, hát ez teljesen a Szabó-Assenbrenner Zitáról szól. Valóban elmebeteg.
2022. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Csak azért válaszolok ennxi idő után, mert én is tapasztaltam hasonlót, de ott megvolt a főszereplők magukhoz való esze, mert általában azért adták elő hasonló történeteket, hogy szimpátiát keltsenek, vagy valami előnyre tegyenek szert a főnöknél (korábban elengedje, ne adjon annyi feladatot adott napon stb.).
máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ja meg olyan volt, aki hazudott, mint Münchausen báró. Még a főnöknek is lebukott, hogy nem is írt olyat a neki küldött emailben, amit ő valtig állított...

Szerintem ő sem volt százas...

máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!