Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiaknak vagy...

Szerintetek a férfiaknak vagy a nőknek van jobb gyerekkoruk?

Figyelt kérdés

Szerintem a nőknek.

20/N



2019. jan. 26. 20:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Másik 76% vagyok.


Mindkét nemnek lehet szar. Van olyan barátnőm, akit annyira burokban tartottak, hogy egyetlen rossz élménye sem volt.

Ő a mai napig rettentő naiv és jó párszor megszívta emiatt.


Nekem meg rengeteg rossz emlékem van, tapasztaltam azokat is, amiket a másik 76% írt, viszont hozzátenném, hogy a fiúkat más miatt stresszelik, tesómat is szívatta apám, és borzalmasan beszélt vele stb. Nagyszüleim nem foglalkoztak vele annyit, mint velem.

2019. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem úgy érezni, hogy a kérdező nem nő, csak szórakozik.
2019. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
lehet vmi állat aki meg akarja utáltatni a férfiakkal a nőket xD jólvan shlomo mostmár abbahagyhatod
2019. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Vagy egy nő, aki ezt élvezi.

Ja szokásos nemek háborúja téma.

2019. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
épp hogy az ilyen időkbe kéne jóba lenni a két nemnek :D
2019. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#14

Én csak véleményekre vagyok kíváncsi és igen nő vagyok.:)

2019. jan. 26. 21:30
 17/24 anonim ***** válasza:
troll kérdés amit unalomból írtak ki. Olvassátok el a kérdező válaszait.
2019. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%
dehát tényleg nyúlkaja
2019. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, kit hogy neveltek fel. Én nő vagyok, és én inkább lettem volna fiú. Tőlem sokkal több mindent elvártak itthon, akár tanulmányokra, akár viselkedésre, akár külsőre nézve. Vhogy a lányoktól jobban elvárják egyes helyeken az engedelmességet. Engem folyamatosan nyüstöltek azzal, hogy így meg úgy hordjam a hajam, fogyjak le, milyen ruhát hordjak, milyen ruhát ne hordjak... ne járjak focizni szabadidőmben, mert az fiús. Engem szekáltak folyton a házimunkával, öcsém meg játszadozott meg b...ta itthon a rezet. Nekem kitűnőnek kellett lennem, öcsém meg ha szarul tanult ism "ja hát ő fiú"...
2019. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%
A nőknek, mert őket nem verik meg csak úgy a társaik. Bár nekik is kijutott a pubertás kort nem szeretném átélni...
2019. jan. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!