Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik ezek a csajok, akik a...

Kik ezek a csajok, akik a lentieket csinálják?

Figyelt kérdés
Facebookon van egy rakás olyan tizenéves csaj, akik konkrétan prostit játszanak. Olyan képeket raknak ki (melltartó +bugyi és ennyi), olyan dumákat írnak, több ezer ismerősük van, havonta más pasival raknak ki smárolós képet stb. Ezek kicsodák? Átlag tizenévesek? Vagy valami csökkent értelműek? Vagy iyenek manapság a csajok? 😯
2019. febr. 2. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ilyen, nem ez az átlag. Régen is voltak ilyenek. Csak nem volt fb, nem látta mindenki.
2019. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi emberek különbözőek vagyunk szóval el kell fogadni hogy vannak ilyenek is, nem nagyon érdemes ezzel foglalkozni csak idő pazarlás, ők így élvezik az életet, ez okoz neki örömet, ha neki ez kell akkor csinálják, mindenki máshogyan élvezi az életet.

20F

2019. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is az, csak véletlen láttam meg egy ilyen kiscsaj oldalát, és nem értettem hogy ő most prosti, vagy ez az átlag manapság, vagy mi..?
2019. febr. 2. 19:19
 4/5 Pupusz ***** válasza:
A közösségi oldalakon sokan celebnek képzelik magukat, vagy azok akarnak lenni. Követőkre, likeokra vadásznak, meg akarnak ebből élni. Ezt látják, ez a minta egyre több helyen. Felnőttek is csinálják, nem csak gyerekek. Szerintem is döbbenetesen szánalmas és prostis, de egyre inkább terjed és nem csak nők körében. Egyfajta függőség. Meg önkép zavar. Pszichés, lelki tünetek. Sérült áru.
2019. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm, hát igen..
2019. febr. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!