Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te miért nem akarsz gyereket?

Te miért nem akarsz gyereket?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem akarok második lenni a saját életemben.
2019. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
1.: Szóval önző és irigy vagy?
2019. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én sokáig az anyagiak miatt nem akartam. Nem voltunk olyan helyzetben, hogy akár alap dolgokat is meg tudjunk adni egy gyereknek. Sokáig úgy volt, hogy ez tartós élethelyzet lesz, ezért lemondtunk a saját családról a férjemmel, de végül nem így lett, így belevágtunk a gyerekprojektbe. Szóval nálunk ez végül megváltozott.
2019. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

2-es, kivel szemben az? Egy nemlétező gyerekkel irigy meg önző?


Én csak simán nem akarok. Egy csomó dolog van, amit szimplán nem akarok, magyarázat nélkül.

2019. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Csak.
2019. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

2-es? És ha az akkor mi van? Hagy döntse már el hogy akar-e gyereket.


Én sajnos úgy vagyok vele hogy jelenleg 20 éves vagyok, egyetemista. Egyik részről még messze nem akarok gyereket. Ki szeretném elötte élvezni az életet. Elérni pár dolgot. Másfelől nem is akarok idős lenni mire a gyerekem felnő. Sehogy se jó ez.

2019. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem akarom hogy szenvedjen ebben a világban, akár milyen pozitív is vagyok.

2.Ahoz kell egy bizonyos tudás, van már elég buta ember nem akarom hogy ő is olyan legyen.

3.Sok idő és energia,kitartás kell hozzá ami nekem jelenleg még nincs meg.

4.Amilyen terveim vannak abba nem fér bele egy gyerek se, mert valjuk be távolról egy gyereket nem lehet nevelni.

5.Mostani világban nagyon nehéz már felnevelni egy gyereket.

stb...

2019. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
20F
2019. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%

2-es vagyok: mivel úgy látom nehéz értelmezni egy rövid mondatot is, ezért kifejtem egy kicsit jobban:

az 1-es nem azért önző és irigy, mert nem akar gyereket, hanem azért mert - mint írja - ő akar a legfontosabb, az első és egyetlen lenni és ha lenne gyereke, akkor az zavarná, hogy nem ő van a középpontban.

A hozzászólásom neki szólt és nem azoknak akik anyagiak, felelősség vagy egyebek miatt nem akarnak gyereket.

2019. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Érzelmileg nagyon instabil vagyok, depresszióval is küzdöm jó pár éve és úgy gondolom, hogy én már nem fogok sokáig élni. Egy gyerek nem érdemel olyan "anyát" mint én, mert csak egy roncs lenne miattam egész életére. Az olyanok mint én inkább ne vállaljanak gyereket.
2019. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!