Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki odajárt egytemere,...

Ha valaki odajárt egytemere, de nem lett leg a diplomája, tényleg mindenki megveti majd ezek után és semmi esélye sem lesz normális életre, párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mindig maradtam, mert hát ha ennyi pémzt, meg időt beleöltünk, csak fejezd be...


Hát nem az én világom, pluszban már direkt csinálja a tanár is... Se idő m, se energiám erre...


Egy az, ezt nem tudom miért kell bejelenteni bárhol, bárkinek is...


Plusz senkinek, max. a szülrimnek van joga felróni ezt nekem, de másnak??


Honnan veszi valaki erre a bátorságot. Meg miért kellene bejelenteni bárkinek???


2019. febr. 8. 14:17
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szerintem nem ebbe a témakörbe kellett volna feltenni, mert bár egyetemról szól, de nem az a lényeg. (Pl emberi kapcsolatokba)


Amúgy igen, mástól is hallottam már ilyen tapasztalatokat.


Nekem meg anyám kijelentette hogy nem tud (de nem is akar) finanszírozni, így egyetemre csak munka mellett levelezőn mehettem volna, amit nem vállaltam be. Most ez jobb mint a te helyzeted? :D

2019. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jártam egyetemre, de anyagi körülmények miatt nem lett diplomám. Ennek ellenére jó életem lett és jó párkapcsolatban vagyok. Nincs összefüggés. Válogasd meg jobban a környezeted és szabadulj meg az olyan nagyokosoktól, akik feljogosítva érzik magukat arra, hogy belepofázzanak az életedbe.
2019. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Oké, hogy neked nem jött össze, nekem meg itt volt az "esély". Én meg inkább dolhoztam volna...


De nem hiszem, hogy emiatt bárkit tönkre kellene tenni, a kedves jóakarólnak...


Nem gyilkos vagyok, csak egy tárgy nem ment...


Plusz nem tudom miért kellene ezt megmondani, bárkinek is...

2019. febr. 8. 14:42
 4/16 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy bárkinek is joga van beleszólni, vagy bárkinek beszámolási kötelezettséggel tartoznál egyetemi tanulmányaidat illetően.

Mire gondolsz, mi a kérdés célja?

Ha otthagyod, akkkor minden kapcsolatod megszakad az ottaniakkal, nem hiszem, hogy nap mint nap összefutsz tanárokkal vagy bárkivel, akik majd "továbbra is megvetnek" ezért.

2019. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
Rengetegen vannak így, biztosan van olyan aki emiatt lenézne de ha valaki normális, az felfogja hogy feleslegesen nem érdemes fenntartani a jogviszonyt ha úgyis tudod hogy nem fog menni. Barátom ebben a helyzetben volt, a szülei fizettek neki mindent de nem haladt, aztán inkább otthagyta és elment dolgozni. Ettől nem lett sem kevesebb, sem rosszabb ember. Szóval én azt mondom, ha nem megy, lépj. Ezt a bejelentős dolgot nem is értem, a szüleiden kívül senkinek sincs köze hozzá hogy tanulsz-e vagy nem.
2019. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Miss Endzsi ***** válasza:
Én se biztos, hogy eltudom majd végezni. Nehéz szak, de megpróbálom. Nyilván szomorú leszek, ha nem sikerül végig, de legalább megpróbáltam, és kimaxoltam a kapacitásomat ilyen téren. Engem ne nézzen le emiatt senki, mert egyáltalán minek is? Csak, mert valami nem sikerül nem leszek egyből vetendő.
2019. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Engem kicsinálnak...


Holnap azért nem akarok itthon lenni, mert mit mondok a sok okos vendégnek


Anyámék meg nem engeeldik, h elmenjek...


Ott tartok, higy inkább leszúrom magamat, de ezt nem

2019. febr. 8. 17:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyetemre kényszerítettek és "nem engedik hogy abbahagyd, valamint erőszakkal is bevisznek?"

Túl sokat foglalkozol azzal, hogy "mások mit gondolnak"

2019. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem unod még a kamu kérdéseket?
2019. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az hogy valaki nem végzi el az egyett, ez miért kamuuuuu?


És igen, falun így csinálnak veled...

2019. febr. 8. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!