Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki odajárt egytemere,...

Ha valaki odajárt egytemere, de nem lett leg a diplomája, tényleg mindenki megveti majd ezek után és semmi esélye sem lesz normális életre, párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mindig maradtam, mert hát ha ennyi pémzt, meg időt beleöltünk, csak fejezd be...


Hát nem az én világom, pluszban már direkt csinálja a tanár is... Se idő m, se energiám erre...


Egy az, ezt nem tudom miért kell bejelenteni bárhol, bárkinek is...


Plusz senkinek, max. a szülrimnek van joga felróni ezt nekem, de másnak??


Honnan veszi valaki erre a bátorságot. Meg miért kellene bejelenteni bárkinek???


2019. febr. 8. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. Ki csinál ki és hogyan?

2. Miért hagyod nekik?

3. Miért érdekel hogy random emberek mit gobndolnak rólad?

2019. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Holnap vendégségbe jönnek egy csomóan?


Az lesz az első kérdésük, hogy "mi van a sulival, végeztél már, miért, nem mikor nem"?


Lerázni nem lehet, mert újra szóhozza...


Már legutóbb is azt sem tudtam mit csináljak, össze-vissza kamuztam mindenkinek.

2019. febr. 8. 18:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, hogy ez neked miért okoz traumát, amikor simán leszarhatnád és közölhetnéd, hogy semmi köze hozzá, sőt, ha nagyon nyomatja, akkor felállsz az asztaltól és otthagyod az egész bagázst a francba. Kit érdekel, ha megsértődik? Annál jobb, addig se szól hozzád. Komolyan nem értem minek kamuzol és mit foglalkozol az ilyen emberekkel.
2019. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Inkább meölöm magam még ma... Ennél az is jobb lenne
2019. febr. 8. 20:57
 15/16 anonim ***** válasza:

Pszichológus kellene a megfelelési kényszer, a másoktól való rettegés miatt.

Ja és nem, ezt se kell elmondani senkinek, mert a magánügyed.

2019. febr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez ilyen formában hülyeség. Exemmel úgy jöttem össze, hogy 2 éve nem tudta letenni a diplomát, mert 1 tárgya nem sikerült. Én azért támogattam, hogy próbálja meg később letenni, és aztán sikerült is neki, de nem azért támogattam ebben, mert cikinek éreztem, hanem mert ez neki is előnyös volt a munkapiacon.
2019. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!