Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz úgy 20 év múlva a mai...

Mi lesz úgy 20 év múlva a mai fiatal női influencerekkel? A dubajozó lányokkal? A luxus életét élő, instagrammon tökéletes posztolókkal?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és rám elég rossz hatással van az instagram. Szép nők, vékony testalkat, luxus élet, bejárják a világot csodaszép országokba utaznak, luxus szállodákban. Termékeket ingyen kapják, mindenük meg van. Én meg gürizek, azt dolgozom amit szeretek csinálni szívből, Ápoló vagyok,ha el mennék olyan helyre ahol sok a fizetés ehhez képest akkor meg valószínű, hogy utalnám azt a munkát, tehát csak irigykedni tudok. 23 évesen még nincs lakásom, van egy kis autóm és kifújt,tudom vannak ezerszer rosszabb körülmények között élő emberek, de ezt sugározza a social média, hogy ez az élet milyen szuper,irigylésre méltóak.

Ezek a tökéletes életű nők hol fognak 20 év múlva tartani? Mindig ilyen jó életük marad vajon?



2019. febr. 10. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Majd ha már a botox meg a szilikon sem fogja egyben tartani a sok szolizástól múmiává aszott testüket, akkor kibassza őket a kigyúrt,kopasz vállalkozó,aztán majd csak néznek, mint bolond a lyukra, mert nulla munkatapasztalattal, a nagy kényelemből kiszakadva, aszott vénasszonyként sehová sem fognak már kelleni.Mégis, mire lennének ezek a semmittevő, haszontalan élősdi lotyók képesek? A semmittevésért még nyögdíj sem jár és 50 felett már nem értük fognak sorban állni a gazdag férfiak.
2019. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lesz velük, de ne irigykedj mert az nem épít! Bár más téren de én is néha irigységet érzék más emberek iránt /úgyhogy tudom, mit érzel/, de próbálom tudatosítani magamban, hogy nem szabad más emberekhez mérni magunkat!


Egyrészt soha nem tudhatod mit hoz a holnap, ő lesz nehéz helyzetben és te könnyebben. Másrészt pedig arra kell gondolni, hogy mennyi minden rendben van az életedben és 23 évesen még bármit elérhetsz! Ápolóként pl külföldön igen sokat kereshetnél, ha van nyelvtudásod.

2019. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én tuti mennék a helyedben külföldre ápolónak, csak a nyelvet kell tudnod még valamennyire. Kereshetsz annyi pénzt, hogy szép helyekre utazhass stb. Hozzáálláson múlik, Nekem is vannak ilyen gondolataim sajnos, de amikor pl elmentem 6 ezer forintos repülőjeggyel csak 2 napra valahova, olcsó szállássa, kevés költőpénzzel...és fantasztikusan éreztem magam! Akkor rájöttem, hogy azért kevesebbel is lehet az ember olyan boldog, mint azok a lányok, akik egyfolytában utazgatnak, pénzt költenek stb. Meg amikor először volt saját keresetem és végre volt pénzem megvenni azt a ruhát, ami megtetszett, akkor is, ha nem a legolcsóbb...Szerintem voltam olyan boldog tőle, mint aki bármikor megteheti ezt. Ezekre próbálok mindig gondolni, mikor látom más irigylésre méltó életét. Meg próbálom mindig látni a szépségét pl Budapestnek is, ahol élek. Ha elegem van a nagyvárosi nyüzsgésből, kimegyek az erdőbe és olyan szép az élet így is. Az anyagi helyzetem meg úgyis változhat még, hiszen fiatal vagyok.
2019. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja és mennyi sikeres, tehetséges, fiatalon sztárrá lett ember végezte ott, hogy alkoholista lett és/vagy szétdrogozta magát. Hiába volt nekik meg minden, amiről más csak álmodhat. Mégsem volt elég nekik és nem 1-2 példa van erre, hogy meg volt mindenük és nem volt nekik elég, nem tette már őket boldoggá...Amúgy is jobb úgy élni, hogy vannak nehezen elérhető céljaid, mert sokkal nagyobb dolog elérni őket. :)
2019. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!