Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elvégzett...

Van itt olyan aki elvégzett egy vagy több szakmát, de sosem dolgozott benne?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy mit végeztetek és, hogy most mivel foglalkoztok?

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. febr. 10. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könyvtáros. Kb. 2 hónapig dolgoztam, nagyon alacsony a fizetés. Jelenleg operátor vagyok egy gyárban, kétszer annyit keresek, mint könyvtárosként
2019. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ocsem, szamitastechnikai vegzettseggel esztergalyoskent dolgozik.

En gepeszlakatoskent fel evet dolgoztam a szakmamban, 2006 ota viszont szerzodeses katona vagyok.

2019. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Autószerelő/gépész. Jelenleg egy szigeteléseket gyártó kis cégnél vagyok, mint betanított munkás.
2019. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én építőmérnökként végeztem, jelenleg egy ismert áruház lánc központjában dolgozok a beszerzési részlegen. Az építőmérnöki fizetések nagyon alacsonyak (minden szakirányon), jelenleg nettó 400-at kapok 1 éves munkatapasztalattal, ez kb. kétszerese az építőmérnöki fizetésnek.
2019. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Külkereskedelmet tanultam, jelenleg egy luxusautó alkatrész gyártó üzemben vagyok műszakvezető. Sosem dolgoztam a szakmámban.
2019. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Anyám: kb tíz szakma az eladóin át a jogi asszisztensig, az ápolóig etc és most takarít. Eladóként dolgozott, az összes többit csak tanulta.

Raktárvezető - ez van nekem, most rakom le a bolti eladóit (lidlbe, aldiba szeretnék menni)

Boltvezető - ismerősöm (idézem: már 8 éve volt mit tudja ő már azt, mit tanult?)

2019. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Faterom, szakácsnak tanult, 1 évet ha benne dolgozott, gyári munkás volt aztán kamionos lett.


Én érettségi mellet le raktam egy vagyonőrit,most jelenleg egy szakmát tanulok ami elég szar már megutáltam de már be fejezem, addig is van időm megtanulni egy nyelvet aztán valamilyen sofőrnek megyek, személyi vagy furgonosnak esetleg külföldre kamionosnak.

2019. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mediátor, ami befejezésre szorul, de egyáltalán nem foglalkozom vele. Alap-talpreflexológia, ami további képzést von maga után, de nem használnám... Jelenleg coach-nak tanulok, de valószínűleg ez is "megy a levesbe" kategória lesz.

Szociális területen végeztem, jelenleg adminnal foglalkozom.

2019. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Apámnak rengeteg van, próbált kitörni, nem sikerült neki.


Nekem pedig környezetmérnök, munkavédelmi technikus, tűzvédelmi előadói.

2019. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ötvös ezüstműves a szakmám.

Most katona vagyok.

2019. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!