Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is rettegtek a jövőtől?

Ti is rettegtek a jövőtől?

Figyelt kérdés
Például életetek eddigi folyása és/vagy a környezetetekben látottak miatt?
2019. febr. 22. 10:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A félelem, az aggodalom, a szomorúság is normális emberi érzelmek. A mai kor túljátssza azt, hogy "légy pozitív", kerüld, aki "negatív", stb. Erről marha jó cikkek íródtak.


Az élet mindenkinek más lapokat oszt. Van, akinek rosszakat, az szenvedni fog. Lehet, hogy mi sokkal többet küzdöttünk, mint te.

Nem tudhatod. Egyikünk se volt ott a másik mellett, hogy láthatná.

2019. febr. 22. 12:22
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

túl általánosságokat és bulvár dolgokat írsz..

ha én ilyenekkel foglalkoznék, akkor én is rettegnék.

Orvosság: mélyebben foglalkozz az emberi lélekkel. Erre jó pl. ha végigolvasod Tolsztoj életművét - kezdetnek Háború és béke, Anna Karenina. Azután jöhet a többi nagy lélekismerő: Csehov, Shakespeare.

2019. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A rettegés talán erős kifejezés, de túl sok kecsegtetőt nem látok egyenlőre.
2019. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
kecsegtetőt? És milyet? Nem mindegy, hogy kecsesen ringó fecske, vagy recsegve fingó kecske.
2019. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem rettegek mert egyszerűen nem gondolok a jövőre,de valszeg ha belegondolnék, én is rettegnék...
2019. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Az élet mindenkinek más lapokat oszt. Van, akinek rosszakat, az szenvedni fog. Lehet, hogy mi sokkal többet küzdöttünk, mint te. Nem tudhatod. Egyikünk se volt ott a másik mellett, hogy láthatná."

Áh, most már felismerlek, olvastam pár korábbi rinyádat. Tudod te tizedannyit nem szenvedtél és tizedannyit nem közdöttél, mint akár én vagy az ismerőseim többsége, de mi sose adtuk fel, mi áldozatokat hoztunk és emiatt vittük is valamire.. A legszomorúbb az egészben pedig az, hogy komolyan elhiszed magadról, hogy amúgy jó ember vagy és megérdemelnéd, hogy jobb sorsod legyen. Sok korábbi kérdésben sok hasznos tanácsot kaptál, de mindig mindenre van kifogásod, szóval én már nem is próbálkozom tovább. Tegyél fel még itt 5000 kérdést, sajnáltasd magad, keresd az önigazolást, de ezzel csak annyit érsz el, hogy ugyanolyan nyomorult maradsz, mint eddig. Legalább most már nem lep meg, hogy nincsenek barátaid, ilyen hozzáállással hogy is lehetnének.

2019. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!