Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi jut eszetekbe a...

Nektek mi jut eszetekbe a nyárról?

Figyelt kérdés
Tudom, még kicsit odébb van, csak most hirtelen felötlött bennem ez a kérdés. Jöhetnek nyugodtan pozitív és negatív velémények, gondolatok is. :)

2019. febr. 23. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Kánikula, klímázás, villanyszámla :D
2019. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Napsüté, hosszú nappalok, forró szél, pálmafák, tenger.
2019. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

napfény, meleg, úszógumi, strand, jeges italok, "forró éjszakák"-na nem a szó kellemesebbik értelmében, hanem amikor már 2 hete nem tudsz aludni se éjjel, se nappal a kánikula miatt, és csak folyik rólad a víz, és azon gondolkozol, hogy megvárjad-e, amíg magától lesz vége ennek a rohadt állapotnak, vagy inkább az ablakon kivetvén magad, te vess neki véget... :/

(bocsi, hogy lehangoló voltam, de nekem sokszor már tényleg ilyenek jártak a fejemben az elmúlt 3-4 nyáron...)

2019. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
meleg,forróság,kánikula,szenvedés, Balaton, lángos,fesztiválok
2019. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Büdös van a zárt terekben, meg én is büdös keszek, ha 2 percre kimegyek a 40°-ba. Esténként vagy hőgutát kapok, vagy kinyitom az ablakot és berepül 5000 undorító bogár. A sulimhoz vezető útra visszapakolják a virágárusok a büdös gazaikat és az öregasszonyok meg ott totyognak és fél óráig nézik ugyanazt a csokrot, én meg nem tudok menni tőlük. A füllesztő idő miatt kb. minden nap fáj a fejem.

Az egész nyárban azt a kb. 2 hetes intervallumot szeretem, amikor állandóan zuhog az eső és lehűl az idő ilyen 15-20 °C-ra.

2019. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Szúnyog, légy, csípések, bogarak, forróság, izzadt testek, meleg és büdös tömegnyomor a buszon, izzadtság, feszültség a meleg miatt, leégés, fájdalmak a kidörzsölődött combok miatt, fájdalmas szőrtelenítés.

Gyümölcsök, nincs iskola, takarítás, kertművelés

2019. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Motorozás. Istentelen forróság az aszfalton, izzadás. Nem vagyok nagy pártolója a nyárnak. Egyet szeretek benne, a tengerpartot meg a mocizást.
2019. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Unalom, mert egyedül vagyok és nincs kivel nyaralni, élvezni a jó időt.
2019. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Mezítlábas nők.
2019. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Szexi csajok, nagy mellek, puncik.
2019. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!