Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi jut eszetekbe a...

Nektek mi jut eszetekbe a nyárról?

Figyelt kérdés
Tudom, még kicsit odébb van, csak most hirtelen felötlött bennem ez a kérdés. Jöhetnek nyugodtan pozitív és negatív velémények, gondolatok is. :)

2019. febr. 23. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

Manapság a fesztiválok, szabadtéri koncertek, kiülős helyeken való sörözgetések, csavargások a barátokkal, ilyenek :)

Régen persze nekem is a nyári szünetet, és a tesóimmal való egész napos játszásokat jelentette a nyár :D


25/F

2019. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
44%
Sok izzadó ember, forróság, fájó szemek, a rengeteg fényvédő amit magamra kell kennem, szúnyogok. Nem vagyok oda érte. Az egyetlen jó benne a kedvenc fagyizóm ami sajnos télen nincs nyitva.
2019. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Napozás a teraszon, biciklizés, a fémvázas medencénk jellegzetes illata, fagyizás, hosszú utazás a kocsiban, este a házunk környéken repdeső denevér, sündisznó, kocsimosás, lekvárfőzés, nagy viharok, zivatarok...meg hasonlók
2019. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

+

Nem kell Michelin-babának öltözni, barátokkal lehet a szabadban beszélgetni, lehet strandolni, zöld lomb van a fákon.

Sok szezonális és magyar gyümölcs


-

Alacsony vérnyomás, gyengeség, izzadás, kedvetlenség a meleg miatt (nem bírom)

Villanyszámla, rá kell nézni a villanyórára, ne érjen meglepetés a nyár végi éves leolvasás után

Utálom kinyitni az ablakot, mert bejön a meleg és mégse érzem úgy, mintha kiszellőzne

Ritkábban jár a villamos és jár Combino is, amiket utálok

Az utastársak csak akkor nyitnak ablakot, amikor kint 30 fok van, addig meg én megsülök/fulladok

Ha valahol a klíma annyira erősen működik, hogy egyáltalán kezdek lehűlni, már panaszkodnak körülöttem, hogy ez egészségtelen - végülis lehet

Egy picit hűvösebb éghajlat lenne jó nekem

2019. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vége a sulinak
2019. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15-ös, igen szerintem is ez a legjobb benne. :D
2019. jún. 11. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!