Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szinte mindent elvesztettem,...

Szinte mindent elvesztettem, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a legjobb barátom, nincsen párkapcsolatom se és nincs senki akire támaszkodhatnék vagy megbízhatnék benne. Azt se tudom hol keressek újakat, de úgy őszintén nem is akarok. A régi életemet akarom. Nem értem, hogy hulhatott ki minden (egyszerre) a kezemből!
2016. febr. 21. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, más is járt már így. Egy picit nyalogathatod a sebeid, de sokáig ne. Rendeződni fognak a dolgok, alakulnak maguktól is. Csak ne csinálj hülyeséget.
2016. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már fél éve. Csak most jött el az idő mikor nem bírom már.
2016. febr. 21. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!
2016. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha neghalt, nem tudsz tenni semmit se, orulj minden jo elmenynek es tapasztalatnak amit szereztetek s ez.volt szerelmi parkapcsolatodra is kellene.

Ha nem, vagy nem volt baratod vagy meg helyre hozhato vagy onhibadon kivul vesztetted el mint barat mielott elvesztetted mint emberi kapcsolat egyik parjat.

DE! Ez csak egy resze eletednek: 2fele kapcsolati tipus eletedben.

Elet tapasztalasrol szol s ebbol is sokat tudsz fejlodni s gondolkodni hogyan is tovabb vagy hogyan szerezd vissza o(ke)t.

Ha megirod hogyan tortentek dolgok, tobbet tudok segiteni.

2016. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadra kell támaszkodni, nem másokra. Ha az ember másokra támaszkodik és az a támasz eltűnik, akkor elesik. Erős vagy te így is, érdemes barátok pedig megjelennek majd az életedben amikor készen állsz rá - magad is írtad, hogy nem akarod. A régi életed nem lesz már soha, a jelenre koncentrálj és a jövőre.
2016. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ami nem öl meg,az erősebbé tesz.

"A régi életemet akarom."

Ez nem így működik.

Tanulni kell,a hibákat belátni,és fejlődni.

Mindig van megoldás,csak meg kell látni!

2016. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A régi életemet akarom." -> ha ezt folytatod, akkor tényleg mindent tönkre teszel. Lépj túl rajta.


"Nem értem, hogy hulhatott ki minden (egyszerre) a kezemből!" -> az emberek alapvetően nem szeretik a negatív embereket. Nem akarják, hogy magukkal húzd őket. Addig amíg el nem döntöd, hogy most már pedig pozitívan akarsz dolgokhoz hozzáállni és változtatni akarsz az életeden, addig egyedül és magányosan fogsz tengődni. Rosszabb esetben bekerülsz egy hasonló társaságba, és magunkkal rántanak ki tudja hová. A döntés a te kezedben van.

2016. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

( Elnezest az ekezetek hianya miatt)

" Nem sajnälok semmit,aminek mulni kell muljon, aminek menni kell menjen " Közelitsd meg a jelenlegi helyzeted az elözö mondat tükreben. Lehet hogy nem ezeknek az embereknek van melletted a helyük es a sors azert tette el öket, mert sokkal jobbakat fogsz kapni helyettük. Ha igy kezdesz el gondolkozni, mär is egy lepcsöfokot haladtäl felfele a pinceböl. Most Te nem lätod a kiutat, de az nem jelenti azt, hogy nincs is. Elöször tedd rendbe a lelkivilägod, amig nem epited fel önmagad ne is akarj kapcsolatot teremteni, mert az esetek nagy szäzalekäban ilyenkor bevonzol magadnak egy hasonlo problemäkkal küzdö embert es akkor mär ketten sirhattok. Ältaläban az ilyen kapcsolatban elö emberek lehhuzzak egymäst energetikailag. / Nyilvän vannak kivetelek is / Epitsd fel az önbizalmad, legyen minden napodnak programja, az eletednek celja. Töltsd ki a napjaidat olyan tevekenyseggekkel amelyek örömmel töltenek el. Hatärozd el, hogy mätol kezdve boldog leszel es ettöl az elhatärozäsodtol senki es semmi nem täntorithat el. Kezd el megälmodni a Te kis tökeletes eleted es hidd hogy meg is valosul. Ha szomorusäggal, bänattal inditod a napod, hasonloan szomoru esemenyeket vonzol be. Tegyel kiserletet ennek az ellenkezöjevel es figyeld a vältozast magad körül. Sok sikert es boldog eletet kivänok.

2016. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tarts kutyát.
2016. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!