Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen kikeszitettek a...

Teljesen kikeszitettek a szuleim. Mindent elvesztettem. Valakinek volt hasonlóan része?

Figyelt kérdés
Minden egy hulyeseget kezdődött. Azóta folyamatosan átvertek, hülyének néznek. Ennyire buták vagy én nem tudom. De csak én iszom még a levét. Azzal fenyegetőznek, hogy bedugnak a korhazba vagy a pszichiátriara. Érzelmileg ennyire felulkerekedtek rajtam mindent elhittem nekik, de semmit nem beszéltünk meg. Mindennek elhordtak, nagyon sokat hazudnak. Teljesen kikeszitettek és sakkban tartanak, de nekem nem volt akinek elmondjam. Hogy akadályozza meg, hogy megtegyek ezeket vagy újból ne gyogyszerezzenek be.
2014. jan. 17. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
korod?
2014. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet érteni, hogy miről van szó.
2014. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

15 vagyok. Egy hosszú influenzával

kezdődött és azóta rám szálltak.

2014. jan. 17. 13:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyent tenni egyetlen szülőnek se érdeke. Influenza miatt senkit nem degradálnak le. Írjál a dolgokról bővebben, hogy mi is értsük
2014. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Dehogynem, degralnak le. Mivel borzasztó kenyesek a hianyzasra. És elkezdtek mindenféle '' szakemberhez

'' vinni. Teljesen ramszalltak, nemhogy támogattak volna. Nekem már nem lett beszolasom az életembe. Tönkre tették, fenyegették, kiabálta, úgy beszéltek velem, mint a kutyával. Mindennek elhordtak. Utána meg mindent lemaradtak és bent tartanak egy ördögi körben. Engem hibaztatnak mindenért, ilyen helyzetben meg tanulni sem tudok. Azt mondják csak szimulaltam, a fulbevalomat is kiverte egyszer apa, rajtam vezeti le a feszültséget, pihenni sem hagy. átvertek, kikeszit és fenyeget. Azt mondja beb*sz a pszihiatriara és tényleg képes lenne rá. Anya meg tétlenül nézte, néha azert a szólt, hogy idrgosszeroppanast kap a gyerek, fejezze.be, de sokszor ő is bántott. Sőt akaratom ellenére szedetett velem gyógyszert és mondtam neki a mellekhatasait, de kényszerített, hogy bevettem. Nem hagytak kikapcsolódás sem. De a legszornyubb az egészben, hogy én túl őszinte voltam ők meg kihasznaltak ezt. Nagyon. sajnálom, hogy nem tudtam elmondani ezt senkinek sem. A világ mocskát rám hordta apa, teljesen tonkretett, rajtam töltötte ki a dühében a feszültséget.p

2014. jan. 17. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:

nagyon nehéz egy bántalmazó családban felnőni, apádnak kéne pszichiáter, meg valami dühkezelő program, autokratásodik rajtad


kékvonalat felhívhatod, ott lehet, hogy tudnak segíteni és ingyenes

2014. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem vagy elég erős, szólj be nekik.. engem is tönkre tesznek.. még normális, egészséges ételt sem vesznek amellett, hogy idegileg is tönkretettek.. már gyermekkoromban is rosszul neveltek, ezért lettem ilyen ember, aki hagyja, hogy mások is bántsák és tönkretegyék
2014. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
kétségeim vannak ... tettél te ezért sok mindent úgy érzem
2014. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Semmi konkrétumot nem írsz! Nem lehet, hogy problémás vagy?
2014. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tipikus elnyomó és bántalmazó az apád, ezt nem érti az aki nem élt együtt ilyennel


neki nem kell indok meg ok, arra, hogy szemétkedjen a gyerekével

2014. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!