Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gréták! Hogy álltok a Grétus...

Gréták! Hogy álltok a Grétus becézéssel?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2019. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom ha Grétusnak becéznek, és mindenkire rászólok hogy így ne szólítson ha így kezdi el. De alapból allergiás vagyok erre az "us" becézési formára amikor valami becenév végére teszik ezt az "us" ozást. Bár van olyan ismerősöm aki szintén Gréta és ő kéri hogy Grétusnak szólítsák. Azzal nincs bajom ha valaki így kéri hogy szólítsák mert az ő dolga, de így is bántja a fülemet valamiért.
2019. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem ez a nevem, de én nem szoktam alapból becézni és én se nagyon szeretem, ha engem becéznek. Én úgy szólítom az embereket ahogy bemutatkoznak nekem.
2019. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Ismertem egy Grétát, nem szerette ezt a becézését.
2019. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utálom xd nem szeretem ha becéznek. Se Grétus, se Gréti. Azt szeretem ha mindenki Grétának hív. Kivéve páromat, az ő szájából valahogy szeretem nagyon ha pl. Grétinek hív. De ritka, egyedül neki hagynám. Nem tudom miért :D
2019. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!