Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan törjek ki, hogyan...

Hogyan törjek ki, hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

Nemsokára 27 éves leszek, se kutyám, se macskám, a szüleimmel élek, kerékpárral járok egy gyárba dolgozni, amit nem szeretek, bár a fizetésem időnként jó, persze arra nem elég, hogy egyedül fenn tudjak tartani egy albérletet. Hitelről, saját házról már nem is álmodom. Na és persze a fizetésem sem fix, lehet, hogy jövő hónapban 20000 Ft-tal kevesebb lesz, de az is lehet, hogy 10-zel több.

Semmim nincs, csak vegetálok, stresszes vagyok, és belefásultam, hogy egyre inkább azt látom/érzem, hogy nincs kiút, így fogok megöregedni, anyám nyakán.

Hogyan törjek ki ebből a semmiből, amiben most élek?


2016. júl. 8. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Erre lenne jó egy olyan párt találni, akivel együtt két fizuból fenn tudtok tartani egy saját lakást, házat.
2016. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

#1 aztán ha 5 év után szétmennek, akkor felnőtt férfiként költözhet vissza anyukájához, mert egyedül nem lesz képes megállni a lábán.


És ne mondd azt, hogy nem mennek szét... mert ezt nem tudhatod előre!


Nem tudom kérdező, én is így vagyok, még a kor is stimmel. Sokat gondolkodom a dolgon nap mint nap, de még nem jöttem rá a megoldásra.

2016. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szalag munka?

Milyen képesítésed van?

Mennyi az annyi, a fizetést tekintve?

Hol laksz?


Fontos ismeretlenek ami nélkül nehéz tanácsot adni.

2016. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

New York, Rio, Tokio

ez az egyetlen kitörési lehetőség

2016. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy vállalkozol, vagy elvégzel egy olyan szakmát amivel piacképes leszel, vagy kimész külföldre dolgozni.
2016. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2 csak egy tanács volt, vagy megfogadja vagy nem. Nekem bejött a dolog, nem mentünk szét 5 év után. Ok, nem tudhatod előre, hogy együtt maradnak, de azt sem tudhatod, hogy szét mennek.


De itt van mégegy tanács: én nyelveket tanulok, annyi ember vagy ahány nyelven beszélsz, és nagyon jó munkákat lehet vele kapni, hát még ha kicsit tovább is fejleszted ezt a szintet idegenvezető és tolmács, fordító is lehetsz.

2016. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szerintem ilyen nincs,hogy 'belefásultam', olyan meg pláne,hogy 'nincs kiút'.. mindig van kiút! Ebben az esetben szerintem egy kiegyensúlyozott párkapcsolat segíthetne.Ketten élhetnétek egy albérletben. A stessz ellen pedig a relaxálást ajánlanám! Én sportoló vagyok,és rengeteg a stresszhelyzet nyílván, a relaxálás pedig mindg sokat segít! Egyszer Buddhát megkérdezték,hoy mit nyert a relaxációval. Ezt felelte: "Semmit. De hadd mondjam el,hogy mit veszítettem: Bizonytalanságot,Határozatlanságot,Félelmet a haláltól,folytonos stresszelést,és a negatív gondolatokat!"


Minden jót! :)

2016. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előbb belső önkínzó dolgaidat szüntesd meg. Majd utána ráérsz rendszerbeli dolgokkal foglalkozni.

Míg stressz van életedbe, csak hozzáállásod megváltoztatása legyen fontos.

2016. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Keress másik munkát, s amíg nem is találsz, elkezdhetsz önkénteskedni, hátha ott találsz új lehetőséget, célt, vagy csak szuper tapasztalatokat, hogy segítettél... Egy-két próbát megér :)

Upsz, most látom, hogy ez már elég régi kérdés. :D Remélem, azóta jobban vagy, s nem adtad fel :)

Isten áldjon!

2021. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Levelezőn nem tudnál valamit elvégezni? (érettségid van -e nem tudom)
2021. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!