Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belerokkanok a felnőtté válásba?

Belerokkanok a felnőtté válásba?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom a terhet. Nagyon röviden leírom a történetem,kíváncsi vagyok ki mit szól hozzá.

Anyukám 42 évesen szült engem egy alkoholistának. Apukám ütötte verte anyut,még terhesen is sokszor. Egy nap miután kiverte anyu szemét egy hamutartóval,megfogott engem és elszöktünk tőle az éjszaka kellős közepén. Mivel anyu nem látott, esett kelt az út szélén. Elmentünk mamához és ott laktunk egy kis ideig. Anyunak sikerült talpra állnia és vett egy kis lakást. Összejött egy férfival akihez aztan hozzá is ment. Akkor még nagyon cuki muki embernek tűnt de ki mutatta a foga fehérjét egy idő után. Anyu ráiratta a lakás felét holott neki csak 1.000.000 Ft-ja volt benne,míg anyunak egy komplett 6 milliós lakás. Aztan egy idő után már lesz**rta anyut. Nem segített semmiben neki. Mai napig nem érdekli anyu őt egyáltalán. Anyunak kell felcipelni a harmadikra a szatyrokat bevásárlás után,holott neki izületi gyulladása van. 65 évesen mindent anya csinál a pali meg csak bámulja a tv-t egész nap. Anya mindenkinek segíteni akar és mindenki kihasználja őt... Közben én elkezdtem egyetemre járni,mellett egy bankban dolgozom de korulbelul a nagy nullara eleg a fizetes itt Magyarországon. Maga a munkahely jo,iszonyu kedves mindenki de nem ebbol leszek milliomos. Szóval az alapvető dolgokat tudom megvenni a pénzből,félretenni nem igazán tudok. Nyitottam egy takarék számlát ahova minden hónapban 20.000Ft-ot fizetek be dehát ebből sem lesz lakásom soha.( nem fundamenta) Anyán kívül nincs már senkim. Mamám pénteken halt meg,apukámmal nem beszélek,más közeli rokonom nincsen. Önnállósodnom kéne de annyira nehéz elszakadni anyutól. Úgy szeretem.. 150 km-re van tőlem és nagyon ritkán tudok hazamenni. Hiányzik a kutyám aki már 7 éves. Úgy érzem lemaradok anya életéről is és a kutyám életéről is. Félek az érzéstől mikor kapom majd a telefont,hogy anyu meghalt mert úgy fogom érezni,hogy nem töltöttem elég időt vele. Annyira nehéz 1000 felé szakadni,hogy belerokkanok ebbe.

Kevert szorongásos depressziót állapítottak meg nálam 2 éveami még tetézi a problémáimat. 60kilót híztam 6 év alatt ami szintén nem tesz jót a lelkemnek. Ti mit tennétek a helyemben? Tudom mindenkinek vannak problémái de már egyszerűen muszáj volt kiírnom magamból mert a sírás kerülget ha a jövőmre gondolok. Annyira kilátástalan az egész....

22/L


2019. márc. 24. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz a férje mellett,akkor miért van vele,nEM LEHET HOGY TE TUL DRAMATIZáLod?
2019. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem dramatizalom tul! 65 evesen ugy hogy a fele lakas az o neven van, hova koltozzon az ember? Hova valjon el? Volt emiatt mar ugyvednel aki azt mondta,hogy a lakasrairatas miatt evekig elhuzodna a dolog. Azt mondta anyu hogynem birna vegigcsinalni ezt mar ennyi idosen.

Ez az oka. Nincs tuldramatizalva.

2019. márc. 24. 20:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Milyen alapon "íratta rá" anyukád a férjére a fele lakást? Ha ajándékozással, akkor biztos, hogy vissza tudja szerezni, méltatlansági okon. Nem kell elválni sem hozzá, csak a férje hozott pénzét kell visszaadnia.

Én hazaköltöznék, vállalnám a konfliktust. Az egyetemet lehet levelezőn is csinálni, gondolom. A mamád lakásába -hiszen meghalt- nem költözhetnél?

Minden hónapban 20 ezer az szép, másnak nem jut annyi félretevésre, örülj annak is.

2019. ápr. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonymousreview60 ***** válasza:
Tilos az édesanyáddal kapcsolatos dolgoknak felülírni a te életed építését!
2019. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!