Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam egy bulizós...

Miért nem tudtam egy bulizós csajnak születni aki élvezi az életet? (nagyon hosszú kifejtés) 17/l

Figyelt kérdés

Kicsit félrevezető a cím, ugyanis nem akarok az lenni. Én manapság UFO-nak számítok. A többi lánnyal ellentétben én nem szeretek bulizni járni, nem iszom literszámra az alkoholt, nem váltogatom a fiúkat és nem vagyok kint az éjszaka embere. Írni, rajzolni, olvasni, sorozatokat-filmeket nézni, zenét hallgatni szeretek, s ezeken kívül még néhány dolgot. Amikor romantikus könyveket olvasok amikben a főszereplő elmegy egy szórakozóhelyre, azokat szeretem, csakhogy élőben futva menekülnék egy olyan helyről. Sosem voltam szerelmes, sosem volt barátom, szűz is vagyok. Ha lenne párkapcsolatom, komolyan venném, nem úgy ahogy sokan teszik, hogy 13-14 évesen heti szinten váltogatják. Konkrétan az előbb említett 13-14 évesek cikiztek ki neten keresztül, hogy milyen égő, hogy szűz vagyok és még sosem volt párom, avagy rondán mondva pasim!


Szeretem, hogy nagy a szókincsem, ahogy azt is, hogy szeretném bővíteni, és az érzést amikor egy új szót tanulok meg vagy tudom meg szimplán a jelentését. A jelenlegi a harmadik iskolám, ami végleges, mivel az előző kettőben én voltam az űrlény, lényegében amiatt amilyen vagyok.


Nem akarok lyukas fejű liba lenni. Szeretek gondolkodni. Viszont jó lenne ha én is el tudnám magamat engedni mint azt a kortársaim teszik. Oké, én ilyen vagyok, el kell fogadnom, de mindig egyszerre tűnök el csendben és tűnök ki.


Az pedig a másik, hogy ugye írtam, szűz vagyok. Na most, a hormonok dolgoznak, ezért viszonylag gyakran annyira akarnék egy erkölcstelen kis csitri lenni aki kiéli a vágyait! Na de, nekem van egy elképzelésem, miszerint az első alkalmam majd a párommal, szerelmemmel lesz. Aztán az is ott van, hogyha megbánnám utána, márpedig megbánnám, akkor nem lenne jó mentség az, hogy tini vagyok és vannak hormonjaim.


Félek, később azt fogom gondolni, mennyi mindent hagytam elmenni magam mellett, pedig közben egyik sem érdekelt, csupán az átlagos tini lányok ezeket szeretik, ezeket csinálják, legalábbis az én környezetemben biztos.


Tényleg gáz vagyok és rosszul gondolom a dolgokat, és a többieknek van igazuk? :/



2018. júl. 22. 02:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem gáz ha értelmes vagy, csak ne szállj el magadtól azért.. :D

Az se gáz, hogy nem volt még barátod, vagy szűz vagy. Vagy, hogy annak ellenére, hogy lány vagy, érdeklődő és okos ember vagy. Én fiú vagyok, és 19 évesen vesztettem el, a (volt) barátnőmmel.

2018. júl. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Már rég elszállt magától, regényt írt, amiben magát dícséri, illetve erősen kiemelte, hogy ő mennyivel többet ér a kortársainál.

Mondd, mit szeretnél kompenzálni ezzel a szöveggel? Magadban kéne lerendezned, nem itt égetned magad. Jó, hogy ilyen vagy, de most ez a kérdés pl. mire volt jó? Miért nem írtad egy lapra és tetted be a fiókba? Te nem kérdezni akartál, hanem dicsekedni, hirdetni magad, büszkélkedni. És épp ez az, amivel a szememben elszállt az esélyed a "jó ember" címtől, mert azért mégsem lehetsz olyan jó és más, ha itt fényezed magad.

Csak úgy szólok, hogy nem egyedi tulajdonságokat írtál le, csak ritkákat. Nem minden lány üres és primitív, attól még, hogy körülötted csak ilyeneket látsz.

Ez nem társkereső...

2018. júl. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Most megyek dolgozni, ezt a választ azért írom, hogy délután könnyen megtaláljam a kérdést és tudjak rá válaszolni.
2018. júl. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki tudnád hagyni az ítélkezést mások fölött, még talán azt is mondanám, hogy te jársz a jobb úton.

De! Ne feledjük! Mindenkinek más az útja, mások a tapasztalnivalói. Az egyik lazábban él, a másiknak mások az ambíciói. Ez nem jobb vagy rosszab, csak más, csak eltérő, mert sokfélék vagyunk és ez így is van jól.


Ha nincs kedved bulizni, ne menj, de ne ítéld el azokat, akiknek van és mennek.

Ha nem akarsz kefélni még, ne tedd, senki nem kötelez rá, ám ne szóld meg a másikakat azért, ha ezt teszik, mert nem a te dolgod.


Tehát ebben nincs gáz nem gáz, nincs valakinek igaza, nem igaza.


Egy a lényeg, elfogadjuk, hogy nem mindenkinek ugyanaz az értékrendje és nem minősítünk, nem ítélkezünk, ugyanis az 'gáz'.

2018. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy kivêteles vagy különleges. Több tucat hasonló emeber van aki ilyen mint te. Nem kell arcosnak lenni. Észre kell venni őket ami csak akkor megy ha kőrbenézel és nem csak a jókedvű party arcokat látod meg hanem aki olyan mint te. Rengeteg művész és gondolkodó ember van. És anyira el vannak foglalva magukkal hogy nem veszik észre mennyien vannak. Vicces. Ugyhogy ennyi. Be kell fogadni a vilagot. Amugy meg ha vennéd a fáradsagot rájönnél hogy nagyon hasonló vagy a vihÁncolokkal is illetve hogy, mennyire nehéz másoknak is.
2018. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Meg kell találni a hasonlóakat és te is ellazulsz. Rengetegen vannak. Ne legyêl enyire egoista és észre veszed őket.
2018. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Bulizósnak amugy se születni kell hanem azzá vállni. 17 évesen nagyon szűken lát a fiatal. Akkiket most megvetsz meg lenézel ők is értékesek és fantasztikusak. Sexelni jó dolog csak van aki elkapkodja. Mindenki maga dönt mikor kivel hogy akar. Ez nem törvény. Meg kell ismerni a másikat. Nyuszika. Bátorság senki nem harap. Volt hogy pláza cicák döbbentetek meg uuu baszuskulcs de normális jófej csajok. Előtte meg uu de felszines üresfejű. De az élet rácáfol. Ki kell lépni ebből az állapotbol, fejlődni, változni. Nem szabad senkit lenézni.
2018. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Jó ha a szerelmeddel, pároddal akarod először csinálni. Ez a normális. Majd megtalálod ne keseregj. Aztán ha nem ő lesz mégse az igazi vagy elváltok 3 gyerek után akkor se kell kiugrani a 10.ről. Meg ha fáj majd az első sex vagy kicsi lessz a műszer vagy ügyetlen vagy bármi ami rádöbbent a tökêletesség mániád nem helyénvaló és nagyok az elvárásaid akkor se kell elkeseregni. 20 év múlva nem fog jelenteni semmit. Csak sex. "Ha az asszony 50-60 egy csók neki meg se kottyan."
2018. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Buddhista böcselet: nincs helyes út csak út van!


Amúgy az osztályunk szentfazeka aki különlegesnek gondolta magát egy drogossal jött össze. Ennyit arról, hogy a jó életút csak jó dolgokat eredményez.

2018. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Hajnali kettőkor a normális 17 évesek nem neteznek.. Az sem sokkal jobb, hogy egész hajnalban fent vagy, ennyi erővel bulizhatnál is..

Egyébként meg rengeteg ilyen lány van. A legtöbb gimnazista tökéletesen tudja, hogy rengeteget kell tanulnia, ha szeretne jó helyre bekerülni. Nyáron sokan dolgoznak, így nagyon nincs idejük pasizni, bulizni.

2018. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!