Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mentőt hívtam az egyik családtagomra. Most gyülölöm magam. ( több lenn) Mit csináljak? Szerintetek is hibáztam?

rosszul lett hirtelen az éjszaka közepén. Én beparáztam nagyon, nem tudtam mi baja lehet. Kocsink nincs, kórház messze.. Gyorsan rákerestem a tüneteire, fenn volt a lehetőségek között az agyvérzés.

Nem javultak fél óra alatt se a tünetei, teljesen tehetetlennek éreztem magam ezért meggyőztem a család többi tagját és kihívtam a mentőt.

Bevitték és kiderült, hogy semmi komoly csak valami vírus...

éjszak közepén aztán jöhettek haza..

Most gyűlölöm magam, hogy pánikot keltettem a családba meg az éjszaka közepén balhét rendeztem, meg a mentő is feleslegesen jött ki..

A szemükbe se tudok nézni

márc. 31. 12:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Fú ha nincs épp probléma, akkor generálni kell magadnak? Nem értem, miért kell a mártírkodás? Nem vagy orvos, nem tudhattad mi baja van, a kiérkező mentősök semmi ismerték fel ezek szerint a tünetek alapján. A legjobb, amit tehettél, hogy kihívtad őket, ezért vannak, ha valaki tényleg szarul van, akkor segítsenek. Ha meg tényleg komoly baja lett volna és valaki pedig lebeszél a mentőről, akkor meg aztán megnézhettétek volna magatokat. Egyikőtök sem orvos, fölösleges utólag okoskodni, te a lehető legjobban cselekedtél.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/11Időpont márc. 31. 14:12 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mélységesen megvetem és gyűlölöm magam, mit tegyek?
Ha gyűlölöm az embereket és egyébként is az összeomlás szélén állok, az látszik rajtam?
Mit tegyek ha rosszul vagyok ettől a világtól és nem akarok benne élni? Plusz gyűlölöm magamat
Gáz, ha gyűlölöm a gyerekeket? Csak én vagyok így ezzel?
Van más is akit a testéveri állandóan megalázó helyzetbe hozták és piszkálták? Ezért jogosan gyűlölöm őket?
Megérné szerintetek kiiratkoznom egyetemről azért, mert tiszta szívemből gyűlölöm a kollégiumot, és szó szerint belebetegszem abban, ha egy koliban kell élnem?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!