Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lett ilyen borzalmasan...

Mitől lett ilyen borzalmasan lusta a mai fiatalság?

Figyelt kérdés
Az agyrohasztó számítógép és a telefon elől ki sem lehet robbantani őket, 10-ből 9-en allergiásak, érzékenyek mindenféle összetevőre, vagy kórosan elhízottak, vagy ha egy nagybevásárlásból kellene a cuccokat felcipelni az emeletre, már sérvet kapnának.
2019. márc. 31. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
#5 úristen álomcsaj, aki nem ijed meg a kétkezi munkától 😍😍
2019. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Mert sokkal jobb a gép előtt szabadon azt tenni amit akarnak, minthogy kint az életben hallgassák a gyökér felnőttek hisztijét, akik mindenféle elvárással rohanják le azt aki csak élni akarna.

Jó példa ez arra, hogy amíg iskolába jártam, utáltam tanulni, mert mindig kényszerítettek és elvárták, hogy én csak azt nyomjam. Miután kijártam hirtelen nem volt külső nyomás, és egész nap bújni kezdtem a könyveket, és minden tantárgyban láttam az érdekességet.

Szóval azt csinálják, amiben szabadnak érzik magukat, ahol úgy érzik végre ők dönthetnek.

Így, ha bármelyik felnőtt megkérdőjelezi a fiatalokat, annak üzenem hogy az ok, amiért ők ilyenek: ti vagytok.

2019. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Viszonylag egyszerű megválaszolni az ilyen kérdéseket. Akinek problémája van egy adott generáció viselkedésével, az kérdezze meg azokat, akik felnevelték azt a generációt.
2019. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!