Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Éreztétek már úgy, hogy nem kellett volna megszületnetek?

Figyelt kérdés
Én valahogy mindig ezt érzem, eleve csak a modern orvostudomány tartott életben, mivel eléggé koraszülett voltam, de inkább azt érzem hogy csak beavatkoztak a természetes szelekciós folyamatba és teljesen feleslegesen hagytak életben egy genetikai hulladékot.

2019. ápr. 1. 18:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen ezt érzem.
2019. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező sajna az egyetem nem minden. Én elitgimi után orvosra mentem, csúszás nélkül jó eredménnyel elvégeztem az orvosi, egy év múlva szakorvos leszek...


ÉS PONT ÚGY ÉRZEK AHOGY TE!

Sajna a diploma nem garancia a boldogsághoz. Én világ életemben alacsony, vékony, szerény srác voltam és hiába van jó (?) szakmám a hölgyek emberszámba sem vesznek, mert fényévekre vagyok a tipikus nagypofájú, kigyúrt borostás alfahímtől ami manapság a férfit jelenti. A személyiségem a kutyát nem érdekli... Ugyan nem vagyok szűz de igazi barátnőm egy kivétellel soha nem volt. Nagyon magányos vagyok és sokszor jut eszembe, hogy de jó lett volna meg sem születni.


Orvosi szakma... Hiába dolgozol, hiába vagy becsületes, hiába mentesz meg embereket, hiába nem fogadsz el hálapénzt itthon semmi megbecsülést nem fogsz kapni. Se anyagot, se erkölcsi. Ma már csak a hülye idealisták mennek orvosnak... Tudod mi jár orvosként... Vádak, stressz, magány, korai halál...

2019. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én is elég szarul nézek ki, de ráadásként normális szakmám sincs, na ez a legjobb..
2019. ápr. 1. 20:35
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

19:05-ös vagyok


Látom, többen berendezkedtetek már erre az érzésre, ez a jövőképetek, és mint vmi megváltoztathatatlant kezelitek a jelenlegi állapototokat. Hadd gratuláljak nektek! Nem vesztettetek az értelmes életért vívott harcban, mert el sem mertetek menni a csatába.

2019. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Néha. Vannak napok mikor eléggé magam alá kerülök, de többnyire inkább szeretek élni, mintsem nem. Úgy gondolom még bármi történhet velem, bármilyen csodálatos dolog és arról kár lenne lemaradni.
2019. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

19:05ös. Magas lóról könnyű. Csak vigyázz, nehogy egyszer leess és összetörd magad annyira, hogy ne tudj visszamászni.

Ítélkezni könnyű. Kölcsön adjam kicsit a cipőm, jársz benne? :) Utána visszatértünk a csatára és a részvételre.

2019. ápr. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Sokszor ezt éreztem, de az önsajnálat nem segít rajta, ha továbbra is ezt mondod és beletörődsz, hogy egy szerencsétlen fogyatékos vagy akkor az is leszel életed végéig, nem kell feladni az első (vagy sokadik) kudarcnál. Ahelyett, hogy depis emberektől vársz válaszokat inkább tegyél valamit az,,ügyed'' érdekében. Volt egy idő amikor én is reménytelennek láttam a helyzetem, de küzdöttem és olyan munkám és életem lett amit az osztályunk strébere is megirigyel. Meg nem tudnám Számolni, hogy hány rossz döntésem volt... de ebbe most ne menjünk bele. A lényeg hogyha elhiszed ezeket magadról az a te hibád, hogy ilyen is maradtál.


Ha esetleg valami sértő dolgot írtam azért elnézést kérek, de ahelyett, hogy most azon gondolkodsz mekkora görény vagyok ahelyett az életeden gondolkozz...

2019. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bár azóta törölted magadat de olvasd el a Monarch programozást. Üdv sors társ.
2020. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!