Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy velem van baj?

Ez normális, vagy velem van baj?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és egyáltalán nem érdekel az alkohol, cigi. Osztálytársaim 90%-a minden hétvégén bulizik, én otthon vagyok a szüleimmel. Néha elmegyek barátokkal találkozni, de akkor is csak beszélgetünk, kajálunk valahol, míg osztálytársaim ilyenkor isznak.

Ez normális vagy ciki?

16/l


2019. ápr. 9. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális, nincs mit szégyenleni ezen.

Én se voltam az a piálós fajta.

2019. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy. Ha majd 20-30 évesen nagy csalódások érnek, lehet, hogy fogsz inni + cigizni, de az is lehet, hogy nem. Én pl cigizek, de nem iszok, egy barátom meg iszik, de nem cigizik.
2019. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki, hogy valaki szemében a józan életmód ciki.

De tudod, én azt mondom: a saját életedet éld, ne másokét! És ha netán valaki cikinek tartja? Tojni rá.

2019. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Egyik oldalt se kell lenézni amég mindenkiből normális felnőtt lesz.
2019. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem ittam,cigiztem soha, de a bulikba eljártam. Nem jó kimaradni belőlük, sok sztorit hagytam volna ki, ha nem megyek. Józanul is lehet élvezni, társaságban vagy, a barátaiddal. És az sem hátrány, ha van valaki “épeszű” a társaságban. Ha nem is 16 évesen, de menj el néha bulizni. Persze nem a család, vagy a tanulás rovására. ;)
2019. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!