Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is rossz napja van ma?

Másnak is rossz napja van ma?

Figyelt kérdés

Ma kifejezetten rossz napom van. A munka nagyon lassan telt... Azt hittem, sose lesz vége.

Egyik rokonom leszidott olyanért, ami abszolút nem volt jogos. Kétszer is:DD Nem is értem.

A gyomrom se volt jó.

Most meg lenne dolgom itthon, de leragad a szemem.


Igen, egyik sem egetrengető (tényleg), de összességében eléggé elrontották a napomat.


Nektek milyen volt ma?


2019. ápr. 9. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=OCKzw_7tI2E :)) Ez engem mindig feldob :)
2019. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tegnap is rossz volt.

A furcsa az volt, hogy szomszédnak is rossz napja volt, meg a munkahelyen sok embernek.

Kimerült voltam, fáradt is, még sem bírtam folytonosan aludni, óránként legalább kétszer megriadtam.

Éjjeles vagyok, tehát reggel 6:00-ig félhulla állapot. :D

2019. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Oh, kitartást éjjelre!


Lehet akkor valami van a levegőben amúgy. Másokon is láttam.

2019. ápr. 9. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Összeomlóban a párkapcsolatom, depressziós vagyok.

Állandóan fáradt vagyok a semmitől, hiába alszom. Ma voltam orvosnál, nem rögzítették az időpontom, pedig szabadságot vettem ki emiatt, amiért már amúgy is pipa a főnököm, mert az említett okokból kifolyólag a munkám is egyre silányabb. Mindenki megutál, sokszor félreértések miatt, amiket nem tudok tisztázni. Vizsgára kéne készülnöm, de ha nagy nehezen ráveszem magam, hogy nekiálljak tanulni, megéhezem/elálmosodok/felizgulok/besötétülök, után utálom magam és egyre jobban félek, mivel ez már így megy egy ideje. Öngyilkos gondolataim vannak egy hónapja.

2019. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Érdekesnek találom, de nem akarok konteokat gyártani, így ráfogom az időjárásra. :D
2019. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

19:39


Sajnálom! :( Párkapcsolatod nem menthető egyáltalán?


Mindenképp próbáld meg kivizsgáltatni, mi az oka az állandó fáradtságnak. A vizsgás pánikot én is ismerem, belefutottam már olyanba, hogy kisebb idegösszeomlást kaptam és már nem tudtam tanulni. De végül sikerült! Kívánom, hogy neked is legyen így. Ne legyenek öngyilkossági gondolataid (bár ez kicsit álszent részemről, mert nekem is vannak, de mindig azt mondom, hogy ez a nap/hét jó lesz), mert akkor elveszed a lehetőséget attól, hogy egyszer, a jövőben, akár holnap vagy egy év múlva jobb legyen! Nem vagy egyedül.


19:40

Ha van kedved, írj reggel, hogy ment a meló :)

2019. ápr. 9. 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendben. :)
2019. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Reggel 10 percig azon gondolkodtam hogy menjek-e be egyáltalán dolgozni mert beteg vagyok, végül bementem de lekéstem egy megbeszélést ami miatt már alapból pikkeltek rám. Nap közben semmi értelmes feladatom nem volt, egész nap csak szenvedtem, el is aludtam egyszer az irodában, de nem voltam egyedül vele. Ahhoz se volt kedvem, hogy normális ételt csináljak, nemrég keltem fel. Ha holnap is hasonlóan leszek biztos nem megyek be.
2019. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem lett volna rossz, de sok hülye dolog jár mostanában a fejemben, ami nyomaszt, és ez a mai hangulatomra is rányomta a bélyegét :/
2019. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Xar, mert:

A, nem tudok tiplizni a jelenlegi munkahelyemről egy másikra;

B, van egy munkatársnőm, aki olyan szobaparancsnoki szerepet játszik önkényesen, mert szerencsétlen narcizmusban szenved.

2019. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!