Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább pletyka,...

Mi volt a legdurvább pletyka, amit hallottatok magatokról?

Figyelt kérdés
Amin most ki vagyok akadva, az hogy állítólag együtt vagyok valalivel, akit sosem láttam, nem is találkoztam vele soha, vagyis nem emlékszem.
2019. ápr. 12. 19:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon rissul esik ez, mert semmi közöm ehhez az emberhez és nem is állítottam soha ilyet, hogy együtt lennék. Ha akartam volna sem, mert nem is tzdtam, hogy létezik.
2019. ápr. 13. 00:32
 12/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem jutott még vissza durva. De egyszer bulizni voltunk, az egyik osztálytársnőm megkérdezte, hogy egy másik társunk miért mondja, hogy az új pasim nem létezik, csak kitalálom, amikor a saját szemével látja, hogy itt van. Sőt, több osztálytársam őt hamarább ismerte, mint engem xD Az ok az volt, hogy féltékeny volt rám, mivel azzal a pasival jöttem kb egy évvel előtte össze, akire ő fente a fogát, de viszont a pasi csak inkább elkerülte. A másik meg valaki szerelmes leveleket írogatott az egyik öreg szomszédnak a nevemben, volt neki asszony meg család is, egyszer meglátott a nő az utcán, és elkezdett szidni. 9 éves voltam.. 🙄
2019. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Jaj ez ennél a sztorinál is megy, hogy én ezt tuti kitaláltam és azt állítottam, hogy együtt vagyok vele, vagyis a faszi azt hiszi... De én az életemre esküszöm, hogy nem is tudtam, hogy létezik ilyen ember.


Ki nézett be valamit, nem tudom.

2019. ápr. 13. 09:07
 14/26 A kérdező kommentje:

De szerintetek ilyen helyzetben mit lehet tenni??? Én még sosem láttam ezt a faszit, ő mégis bedőlt ezeknek a szar pletykáknak...


Ráírni gáz lenne, de ez. Orvos létére nagyon komoly ember lehet, hogy bedől ilyeneknek, meg foglalkozik ezekkel, ahelyett, hogy mondjuk megkérdezni és akkor kiderülne az igazság, de nem... Mert valami hülye benézett valamit, akkor azt kell mondogatni, hogy én mondtam azt, hogy ő a pasim, meg mindenki azt hisz, ihogy volt valami közöm hozzá.... Szánalmas.

2019. ápr. 13. 17:34
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, hogy állítólag lezbikus vagyok és az álmaimban nőket erőszakolok meg.
2019. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Kérdező:

el kell engedni amit pletykálnak rólad, mert nem vagy rá hatással: tenni nem tudsz semmit. Legalábbis a leírásból úgy tűnik mintha nem lehetne semmit tenni. Ilyet bárkiről lehet mondani.

2019. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Pont ez bosszant, hogy még csak el sem mondhatom, hogy ez nem igaz...


Mást nagyon nem tudsz tenni, de engem akkor is zavar.

2019. ápr. 14. 12:35
 18/26 A kérdező kommentje:

Továbbra sem tudom felfogni ezt az egészet és kinek jutott eszébe ezt kitalálni egy teljesen ismeretlen személlyel, aki tnem is ismerek. És mindenki azt hiszi, én mondtam...


Mapi szinten bőgök miatta...

2019. ápr. 15. 22:46
 19/26 anonim ***** válasza:

Mert hülye vagy és meg is érdemled.

Stressz az amit nem szarsz le eléggé. Engedd már el, ha jót akarsz magadnak. Vagy ne, és szenvedj. De ne vadidegeneknek sírj mint egy fürdős szajha, mert kezd unalmas lenni, hogy minden nap újra nyitod a kérdést.

2019. ápr. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szia, az egyik általános iskolai volt osztálytársam anyja terjesztette, hogy volt abortuszom :( pedig soha még terhes sem voltam.

Általánosban sokszor veszekedtünk a lányával, szinte folyton rivalizáltunk a csajjal, erre középiskolás voltam, mikor ezt a pletykát visszahallottam. Sajnos eléggé elterjedt hír lett.

2019. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!