Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább pletyka,...

Mi volt a legdurvább pletyka, amit hallottatok magatokról?

Figyelt kérdés
Amin most ki vagyok akadva, az hogy állítólag együtt vagyok valalivel, akit sosem láttam, nem is találkoztam vele soha, vagyis nem emlékszem.
2019. ápr. 12. 19:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(


Akkor átérzed... Ezután nem az van, higy "szard le", mert mindenki ténylként kezeli.


Igenis rosszul esik, még ha nyafogásnak is tűnik.

2019. ápr. 16. 08:31
 22/26 anonim ***** válasza:

Igen, átérzem, és rohadtul dühítő, mert fogalmam sincs kihez jutott el ez a pletyka, nem tudtam a fél városnak magyarázkodni hogy nem igaz!

Meg én úgy tudom, az első kapott információt nehéz megmásítani, tehát inkább gondolják az emberek egy adott dologról hallott második információt hazugságnak, mint az elsőt. Az első valahogy biztosabb :/

Kitartást kívánok neked!

2019. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Aha, persze, ez egy tapló bunkó ez az orvoska... Engem ócsárol, nem normális. Visszahallottam ezt-azt, meg sem lepődnék, ha ő találta ki ezt a sztorit.
2019. ápr. 20. 01:22
 24/26 anonim ***** válasza:
Rólam falun azt találták ki, hogy a kocsim nem az enyém. Nem tudtam hova tenni az ügyet. Aztán vettem egy kecskét és kitalálták, hogy az a szomszéd kecskéje s átszökött hozzám. (Nem lett belőle tulajdonjogi vita, nem a szomszéd találta ki, ő rá se bagózott, hanem unatkozó falusiak. Pedig ha az egész lopási célzattal megy még meg is értettem volna (idézőjelben) mert annak legalább értelme is lett volna. Végül vettem egy fűnyírót nem sokkal később egy hegesztőtrafót, majd még néhány dolgot, s elterjesztették rolam, hogy folyton dobozokkal mászkálok. Ami speciel még igaz is volt mert mindezek dobozokban voltak s valahogy haza kellett vinnem:)))
2019. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nálam annyira durvák nem voltak.

A legröhejesebb az volt, hogy festetem a hajam. Pedig nem is annyira extrém színű... nagyon sötét, de nem is fekete, hanem kávébarna.

Ez nem tudom, mennyire pletyka, talán inkább rosszindulatú sértegetés, de olyat hallottam még vissza, hogy vki szerint megálltam a fejlődésben meg éretlen vagyok, amiért 12 évesen nem akartam még pasizni.

2022. nov. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért foglalkozol a pletykákkal?

"még csak el sem mondhatom, hogy ez nem igaz..."

Miért nem?

2022. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!