Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább Mc Donalds-os...

Mi a legdurvább Mc Donalds-os pletyka, amit hallottatok?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekel, hogy mik történnek ott... miből vannak az életek igazából, hogyan készülnek el... milyen körülmények közt, stb. Ha valaki erről fel tudna világosítani, örülnék:) Olvastam olyanokat is, hogy gilisztát tesznek a húshoz, de olyat is, hogy fűrészpor van az öntetben... ezekről mit tudtok?

2013. márc. 8. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

én dolgoztam mekiben. Utáltam.

Gusztustalan az egész, a salátákat (hiába csúnya vagy állott) átcimkéztetik (mármint a szavatossági idős matricát)

a szendvics csúszdába hiába van időkártya lecserélik a kártyát és visszateszik az állott szendókat.

A hús fagyasztott, ez nem parás... de pl. ahol én melóztam ott aki megvolt fázva, vagy beteg volt az is simán melózhatott kaja közelben!!!


Plusz tele volt a hely csótánnyal-egérrel, össze vissza mászkáltak, a konyhában, raktárban. Gusztustalan az egész

2013. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Én dolgoztam McDonald's-ban, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Aki közvetlenül hozzáért az ételhez, azon kesztyű volt. A fel nem használt, gyorsan romló ételeket (pl. paradicsom) kidobtuk. Ha lejárt a szendvics "ideje" szintén a kukában végezte. 30 percenként kezet kellett mosni mindenkinek...

A szószokat és minden más dolgot szinte készen kaptuk, ott csak ki kell sütni és összeállítani a szendvicset, így arról, hogy a gyártás során mi kerül bele, nem tudok nyilatkozni.

2013. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%
Én régen azt hallottam, hogy a Meki a világ legnagyobb marhaszem felvásárlója .... Fújjjjj!
2013. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Az első hazudik, nyilván megvan az oka. Semmi ilyen nem fordul elő ott, de az alkalmatlan munkaerőt gyorsan kidobják(ahogy vele is történhetett).
2013. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
93%

Azért az vicces hogy az első és második válaszoló ugyanakkor írta a kommentet és ugyanannyi százalékuk van de teljesen ellentétes dolgot írtak :D


Vajon melyikük mond igazat?

2013. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

kedves utolsó.

Nem kamuzom, semmi érdekem nem fűződne hozzá, hogy kamuzzak.

A kérdésre válaszoltam, nem kötelező elhinni, de megsúgom, hogy nincs 2 egyforma Mekis étterem, szívesen megosztanám veled, hogy melyik ez a Meki, amiről beszélek, de mivel köt a "titoktartás" nem tehetem.

2013. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy anonym oldal, tehát nincs mitől tartani ha igazat beszélsz.
2013. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

2. válaszoló vagyok:

Abban egyetértek, hogy nincs két egyforma Meki. Mindenhol más és más szabályok vannak. Én csak 1 étteremben dolgoztam és az ottani észrevételeimet írtam le.

Tény, hogy ott nagyon megkövetelték a tisztaságot, de mint munkáltató egyenlő volt a nullával. Többet biztosan nem dolgoznék ott (sem másik Mekiben), de az ételeire semmi rosszat nem tudok mondani, azon kívül, hogy egészségtelen.

2013. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
amerikában ezért hogy beperelnének titeket
2013. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Én Angliában élek, itt nálunk a mekiben patkányok voltak, ezért bezáratták. fuj, többet sem eszek ilyen kaját :D
2013. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!