Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "A nők manapság férfiak...

"A nők manapság férfiak akarnak lenni. " Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Azok, akik ezzel dobálóznak, meg is fogalmazták magukban, mit szeretnének ezzel mondani, vagy csak felkapott mondás lett?

Illetve ha valaki nem is ért egyet vele, esetleg kiderítette már, mire gondolnak vele mások?



2019. ápr. 14. 17:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Pl.: vannak nők, akik Thai-boxolnak...
2019. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Mert élvezik és csinálni akarják, nem azért, mert férfiak akarnak lenni.
2019. ápr. 14. 21:32
 13/26 anonim ***** válasza:

"Pl az autizmus kockázata 35 év felett minden évben megduplázódik stb."


Légyszí a teljes tényt is írd le. Az autizmus kockázata 35 év fölött évente duplázódik. A jómódú 35 év feletti házaspárok megengedhetik maguknak a többszázezer forintos szűrővizsgálatokat. Ezért a 35 év feletti pároknak kevesebb beteg gyereke születik meg.

2019. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 nemaRendőrség ***** válasza:

"Ezért a 35 év feletti pároknak kevesebb beteg gyereke születik meg."

Habár igaz, ferdítés

A 35 év feletti pároknak kevesebb gyereke születik meg a helyes állítás

2019. ápr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
Ez azt jelenti, hogy miután a férfiak rabigáját végre sikerült lerázniuk a nőknek, megteszik a férfiak helyett azt, ami eddig az ő feladatuk volt. Részben a lehetőség és igény, részben a jobb képesség, részben pedig a férfiak ellustulása miatt. Karriert akarnak, vezetni, nem jámborak engedelmesek, alávetettek, kiszolgáltatottak és buták mit a hagyományos értékrend szerint.
2019. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
56%

Van egy ilyen félvicc kialakult új közmondás, ami nagyon igaz: A feminizmus egészen addig tart, amíg nem kell felvinni a kanapét a nyolcadikra.


Ez a nők elférfiasodása. Mindenből, ami a férfi nemből kényelmes és jó kiveszem feminizmus címszóval, majd amiről én úgy gondolom hogy a kis lelki és kényelmi világomnak nem megfelelő gyorsan károgok hogy, de én nő vagyok. Erre nem egy példát láttam. Például még, amikor iskolás voltam az osztálytársam jelentkezett hozzánk egy jellemzően férfi szakmunkára. Amikor valaki tényleg teljesen csak jófejségből megkérdezte hogy miért jelentkezett lányként erre a szakra, akkor tahó módon válaszolt hogy neki is joga van ezt tanulni, egyenlőség van. Aztán amikor a kezébe nyomták a dolgokat hogy azt akkor fel kell vinni az emeletre akkor azt mondta, hogy de ő nő és leült az egyik sarokba. Na ezt takarja ma már a feminizmus, ami értelmezhetetlen, mert ez nem feminizmus hanem kiváltság a nők számára gyakorlatilag mindenben a feminizmusra hivatkozva.

2019. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%

Az ilyen nők csináljanak azt, amit akarnak, csak akkor a lehető legnagyobb ívben kerüljék el a férfiakat, párkapcsolati szempontból.

Bár általában ez meg is van, mert az ilyen típusú nők undorodnak a férfiaktól.

Mondjuk ez kölcsönös, egy normális pali a háta közepére kíván egy ilyen nőt.

2019. ápr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ez egyetlen példa, amit kiragadtál, meg persze biztos vagyok benne, hogy sok ilyen sztoriról "hallottál", de ez nem jelenti azt, hogy minden nő ilyen. Sőt, az én környezetemben úgy ""férfiasodnak el"" a nők (én ezt úgy hívom, azt csinálják, amit szeretnének), hogy cipekednek, és a fizikai, esetleg durvább munkarészt is gond nélkül vállalják.


Utolsó, én ilyen vagyok, nem gyűlölöm a férfiakat, és még több éves párkapcsolatom is van. azért, mert te elítéled őket, nem jelenti azt, hogy a ""normális"" emberek is mind így gondolkoznak, öreg hiba az ilyen felfogás. :)

2019. ápr. 19. 12:51
 19/26 anonim ***** válasza:
16%

inkább az a degenerált férfi aki az ilyen kamufemninista p*csákat eltűrik :D Értelmes férfi úgy kirakja a szűrét mint macskát xarni, de az a baj hogy úgy is találni fognak ezek a nők egy palimadarat aki képes bepapucsosodni... És úgy vettem észre hogy manapság már minden nő azt hiszi hogy kihanemő stílus jól áll neki.


Volt egy barátnőm, én voltam az első párja neki anno, tiszta papucs volt, bármit megtett, és mindig ő kért elnézést még ha én is voltam a hibás... na mind1, vége lett, és később mikor újra beszélgettem vele teljesen megváltozott, direkt mindenben ellent mondott nekem. Biztos így akarta bizonygatni hogy most már ő a Jani és majd ő fenyíti be ezentúl a férfiakat... aha, le is tiltottam a francba :D


Nem azt mondom, hogy mindig nekem legyen igazam, mert az nem jó dolog, de ne is higgye már azt egy nő hogy majd ő fogja a gyeplőt mindenben... Mert manapság azt hiszik a nők hogy ez A Nő, és a férfi csak gyereket csinálni meg a szemetet kivinni van

2019. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Pont annyira higgye azt, hogy az ő kezében van a gyeplő, amennyire a férfi. :D

Örülök, hogy az exed megtalálta önmagát és erősebbé vált, ez egy sikersztori. Nem mindenkinek sikerül.

2019. ápr. 19. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!