Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én veszem észre, hogy az...

Csak én veszem észre, hogy az emberek manapság a telefonjukkal akarnak felsőbbrendűnek tűnni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ezen gondolkozok már rég óta, hogy az emberek a telefonjukkal okosabbnak hiszik magukat??

Eredetileg, mikor kiadták az Iphone 5-t,S4 et, egyéb drága telefonokat, mind luxus kategóriába írták.

Hiszen 170 körül mozogtak az árak.

És mostanába minden 2.-3. embernek ilyesmi kategóriás telefonja van. Ergo: luxus,drága,stb...

De a magyarországi felmérések azt mutatják hogy az emberek nagy része szegénységben él, a középréteg hiányzik, és kb 8% a gazdag réteg.

Az már nem számít a mai világban, hogy milyen házban lakik az ember? Mert ez már nevetséges, hogy 160 ezer forintos telefonra felveszik a hitelt, és közbe szakadt kínai cuccokba járnak..:D

Ha már van 160 ezres telefonja, akkor vehetne pár márkás cuccot.:D

És ha ez nem így van, akkor ki is közösítenek akár ezért :D

Minél hamarabb szeretnék felnőni, és elhúzni ebből a nagyképű putris társadalomból! :D

Mert még Norvégiában,Svédországban oké, ahol van 500-600 ezres ÁTLAG fizetés:D

A másik meg:Buliban is összeszólalkozáskor: Nekem ájfonom van, neked meg nokia? Vicc vagy....

Aztán mikor bever neki 2-t az ember akkor b@@@hatja a telefonját:D

Mit hisznek, hogy az egy pisztoly vagy mi? :D

18F



#telefon #nagyképűsség
2014. júl. 11. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az az igazság, hogy én észre sem veszem kinek milyen telefonja van szóval tőlem villoghat ha akar. Az én szememben semmit sem számít mi van a kezében. Lehessen vele rendesen telefonálni ha szükséges és ennyi. Aki ezzel akar felvágni az számára szegénységi bizonyítvány nem nekem :)
2014. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát kb én is így vagyok....

Ezért utáltam meg magyarországot.. .Mert az emberek itt a 150 ezre átlag fizuval akarnak villogni a semmire....Ha valakinek egy kicsit több van máris megszólja a többit...

Ha valaki 2 kezi munkás egyből lenézik...

Az emberek már többre becsülik a telefont, mint a házukat..:D

2014. júl. 11. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Azt hiszed ez külföldön másként van? Mert akkor tévedsz, de nagyot.

Az, hogy neked rossz tapasztalataid vannak a bulikban, vagy a korodbeliekkel és ezt összekombinálod pár adattal, attól még nem lesz igazad, inkább csak gyerekes leszel tőle. Nőj fel és tűnj el ebből a putris társadalomból, akkor nőni fog a színvonal valamelyest.

2014. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ahogy látom még messze vagy attól, hogy felnőj...


Végigmentél már egy metrón pl.és végignézted hány embernek van márkás telefonja? Nem fogsz sokat találni, a társadalomba vedd bele az idős nénit is, aki havi 40-50e Ft-ból él. Vagy a családanyát,aki napi 10 órát melózik. Az övét is nézd meg. Ne csak az elkényeztetett fiatalokat nézd, akik naponta West Endbe járnak...


A bulikról pedig? Ha ilyen helyekre jársz akkor vagy te is ezek közé az emberek közé tartozol, vagy nagyon rossz helyen jársz. A kérdésedből ítélve sajnos az első kategóriába tartozol, egy kicsivel több ésszel, úgyhogy nem vagy még elveszve.

2014. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora proli vagy, öcsi. Miért fáj neked, hogy más telefonja mennyibe kerül? Ja tudom: neked nem futja rá, ezért habzó szájjal dühöngsz otthon...
2014. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!