Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka ezen az oldalon a...

Mi az oka ezen az oldalon a "túlzott" pozitívságnak; kirívóan más szemléletmódnak, mint bárhol máshol?

Figyelt kérdés

Ha valaki feltesz egy kérdést, ami arról szól, hogy visszasírja a fiatalkorát, legszebb éveit, én naiv "várnám", hogy kb. fele visszasírja, fele meg nem. Ehhez képest nagyjából én szoktam lenni az egyetlen válaszoló, aki visszasírja.


Ha szóba kerül a fizetés, mindenki olyan összegeket ír be, amiről egyszerűen az ember nem hall avaló életben sehol se, ha pályázik 150 helyre és elmegy 10 interjúra, akkor se.

Pl állítólag Budapesten mindenki nettó 200 felett keres. Én mondjuk 2-3 embert ismerek, akire ez igaz, de sebaj.


Még ami számomra kirívó eset, hogy az itteniek szerint Budapesten nem romlik a közbiztonság. Valahogy akármikor szóba kerül ez a téma élőben, mindenki negatív véleményen van.


Totál más téma.

Egy rovar elszaporodott nálam. Válaszolók: de cuki, ne öld meg, ártalmatlan. Visszakeretem ezen az oldalon, pár éve feltett kérdés alatt is: de cuki, ne öld meg, ártalmatlan, de édes. Utánakerestem máshol: panaszkodás a rovarról és valós diskurzus kiirtási praktikákról.


Ami feltűnik még, hogy pl ha egészségi állapotról van szó, egyrészt itt mindenkimegészséges (a való életben nem is látok kb egészséges embert) másrészt itt mindenki szerint az életmódon múlik.


2019. ápr. 21. 09:22
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
90%

Ami azt illeti, te kezdtél el elsőnek személyeskedni és mindenkit fikázni. És te mész orvosnak? Kérlek, majd áruld el a neved, hogy hozzád még véletlen se menjek majd, ha esedékes lesz a helytelen életvitelem miatt öreg napjaimon.


De amilyen arrogáns és leereszkedő segg vagy, pont tökéletes leszel doktor anyámkínjának. Mindeneden ott fog virítani, hogy véletlen se felejtse el senki, hogy te mekkora nagy tudású ember vagy és mindenki más mekkora egy retardált nyomorék - főleg aki nem ért egyet. Olyan csodás személyiség vagy. :)

2019. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Én nem személyeskedtem, de 5 oldalon keresztül ontjátok a baromságot, de még mindig nem tudtatok válasszolni arra az egyszerű kérdésre, hogy miért nem az életmódon múlik az egészség? Jah de válasszoltatok, vmi nőklapja cafés elmés válasszal bocsi, de tényekkel még mindig nem. Ez aztán a személyeskedés
2019. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
90%

Mint írtam, neked szövegértés gondjaid vannak.

Én nem írtam olyat, hogy nem múlik az életvitelen. Azt írtam IS.

Ezt neked kéne a legjobban tudni.

Induláskor kapsz egy set-upot, ami egyedi. Kinek jobb, kinek rosszabb, kinek inkább erre, kinek inkább arra alkalmas.

Speciel én zabálhatok, amit csak akarok, egy rohadt dekát nem hízom. Más ennyitől már gurulna. Lófszt nem mozgok, míg más egyfolytában fogyózik. Az egész családom, felmenőstől ilyen testalkatú. A szüleim se figyeltek oda soha arra, mennyit és mikor esznek, mindketten 50-ek elmúltak és egyikük se hízott el. Ez hol életvitel? Ez vegytiszta genetikai adottság. Van ez így. De nyilván, ha pl én is rágyúrnék az életvitelemre, messzemenően jobb formában lennék, kvázi irigylésre méltón. De én beérem alacsony erőbefektetéssel is, mert még így is jobban állok, mint az, aki folyton az alakja miatt aggódik, mert mondjuk hajlamosabb az elhízásra.

Ezt minden valamire való doki tudja és mondja is. Évente járok kötelező szűrésre, rengeteget beszélgettem erről valódi diplomás orvosokkal. Rohadtul nem csak az életvitel számít, hanem az alap adottságok is. Még egyszer: IIIIIIIIIIS. Nem CSAK az egyik vagy CSAK a másik.

De egy hozzád hasonló szemellenzős idiótával nem lehet mit kezdeni, úgyhogy én ugyan többet nem próbálkozom. Lejárattad magad enélkül is.

2019. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%
Minek ismétled azokat, amiket n mondtam rád? Akkor nem rád lesz igaz, hanem rád? Ne haragudj, de nem olvastam el az összes kommentedet, nem érnek annyit, én a kérdező írására/írásaira reagáltam. Olvasd el őket mégegyszer, mielött másról állítod, hogy szövegértelmezési problémái vannak. Ez a "legjobb védekezés a támadás" típusú gyerekded játék meg itt nem igazán jön be, még mindig te vagy az ostoba, és te égeted magad a tudatlanságoddal.
2019. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
65%

Azért vannak neked 0 pontosaid.

És velem vitázol több kommenten át, és az enyémet nem olvasod vissza? Őh. Oké. Nincs több kérdésem. :D

2019. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szavazgatok itt, nyilván te igen. És bocsi, nem lapozok vissza azokhoz a válaszokhoz, amikről lemaradtam, míg megkavartam a levest. Sajnos még mindig nem sikerült semmit megmagyaráznod, hiába próbáékozol órák óta. Rossz érzés lehet
2019. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

#46


Azért 0%-osak a válaszaink, mert a sok b..rom leszavaz minket, csak azért mert nem értünk velük együtt. Tájékozottabbak vagyunk bizonyos témákban, mint ti, a kérdezőt is beleértve, és ezért nem bírjátok elviselni, ha mások kijavítanak titeket. Mert mi az, hogy mi okoskodunk, mert azt merjük írni, hogy az életmódon nagyon sok minden múlik.

Ép testben ép lélek. Genetikán csak nagyon, de nagyon kis százalék múlik.


Kérdező:

"Számomra az egészség nem is fontos,"

AZ EGÉSZSÉG A LEGDRÁGÁBB KINCS, HA NINCS EGÉSZSÉGED, AKKOR SEMMID SINCS!

Most olyannyira természetesnek hiszed, hogy egészséges vagy, de ezért egész életedben tenned kell, hogy ez így is maradjon!


"Egyébként az életmód 10-20 % lehet."

Ja, persze, ezért szokott a fél ország kidőlni egy influenza járvány idején, mert az életmód csak 10-20%-ban befolyásolja az immunrendszered erősségét. :D

Kész vicc vagy! Az ilyen szövegeket mégis hogyan találod ki? :D


Az viszont igaz, hogy az energiaital káros az egészségre.

2019. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

Te se olvastad el, amit írtam, mi?


"Ép testben ép lélek. Genetikán csak nagyon, de nagyon kis százalék múlik."


De múlik. Hogy kisebb-e vagy nagyobb, szerintem nem mindenkinél egyforma ez se.

Én pont hogy azt írtam, hogy a 3 dolgot nem lehet elválasztani egymástól, mert mindegyik belejátszik az aktuális egészségbe. Hogy lelkileg mennyire vagy szarul. Hogy milyen genetikával indultál neki egyáltalán. (Nem mindegy, hogy gyengébb esélyeket, rosszabb génállományt örököltél vagy épp egy nyertest). És múlik azon, igen, sokban, hogy mit kezdesz vele.

Ti is csak ész nélkül támadtok vissza. Ráadásul nem venni a fáradtságot és egy vitapartner válaszait nem elolvasni, de ugyanúgy vinni tovább a témát nem csak azért problémás, mert lemarad információkról, amik esetleg nézőpontot módosíthatnak, de még extrém nagy bunkóság is. Úgyhogy a 68-assal nem is foglalkozom, ő már leírta magát.

Neked még lehet akad valami logikai készséged is a lexikális tudás mellé. Remélem.

2019. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
28%
:D itt te vagy az, aki nem veszi figyelembe a mi válaszaink, hisz egyre sem válasszolták érdemben, személyeskedsz és sértegetni tudsz csak. Nem hallottad még azt a mondást, hogy "ha kacsa nem tud úszni, nem a víz a h.lye?"
2019. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

Nem nevezném magam egészségesnek.

Ugyanakkor ha a jövőben gyógyszert kell szednem, de a betegség (akár gyógyszerrel együtt) csak mérsékelten érezhető a mindennapokban, akkor mi van? ;)

2019. ápr. 21. 13:30
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!