Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen furcsa szokásaitok vannak?

Milyen furcsa szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 15:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-es vagyok,ááá hogyan merném!

Itt oké,nem tudják ki vagyok,de ha valaki teljesitené nem járna rosszul

2019. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen rágom a körmöm. Mondjuk ez szerintem nem olyan ritka szokás, de azért érdemesnek tartom kiemelni.


Nem szeretek embereket megelőzni az utcán, különösen ismerősöket nem. Néha még egy köszönést is frusztrálónak érzek, azt meg különösen, ha szóba is kell elegyednem valakibe. Ezért, ha tehetem, inkább kihagyom az előzést, szándékosan lassítok a tempómon vagy ha kell képes vagyok 1-2 percig megállni, hogy az illető olyan távolságba kerüljön, hogy a cél előtt már ne kerüljünk közel egymáshoz. Furcsa módon azzal nincs bajom, ha időseket kell megelőznöm a járdán. Talán mert úgy gondolom, ők tisztában vannak vele, hogy lassabban közlekednek, mint a fiatalok.


Addig nem tudok hosszantartó tevékenységbe belefogni, amíg tudom, hogy aznap még el kell mennem otthonról. Egyszerűen ott az a tudat, ha például leülök tanulni, hogy ma még úgyis el kell hagynom a lakást, félbe kell szakítanom a folyamatot és így egyszerűen nincs kedvem nekiállni.

2019. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2× ellenőrzöm, hogy bezártam-e mindent, kedvelem a női lábakat (de csak nézni van lehetőségem), furcsán gondolkodom, amin szeretnék ugyan változtatni, de nem nagyon megy.
2019. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogmosás nálam 10-15 percet vesz igénybe.. általában kétszer nyomok a tubusból is. Nem bírom elviselni ha ennél kevesebb ideig mosnám.. olyan érzés maradna bennem mintha nem lenne tiszta.
2019. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a könyvek illatát. Anélkül soha nem kezdem el az olvasást,hogy ne szagolgatnám meg a nyitott könyv lapjait.

Másik szokásom a körömlakk szagolgatás. Szeretem csak úgy kinyitni a lakkos üveget és az illatát szaglászni...

2019. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szeretem naponta is akár megigazítani a függönyt, ha úgy látom nem áll rendesen, és belátnak az utcáról.

Mielőtt elmennék vagy visszajönnék valahonnan, szokásom megigazítani a lábtörlőt, hogy rendesen álljon.


Sötét szobában érzem jól magam, legszívesebben mindig lehúzva tartanám a redőnyöket.

2019. ápr. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!