Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha minden rajtunk múlik,...

Ha minden rajtunk múlik, miért van az, hogy tanulok, sportolok, félreteszek és mégis sikertelen vagyok, rossz az életem?

Figyelt kérdés

Képzem magam, otthon rengeteget tanulok, tanfolyamra is járok.

A sportra is igyekszem odafigyelni és az étkezésemre is, annak ellenére, hogy alig van zöldség vagy gyümölcs, amit szeretek.

Egész jó az alakom is.

A legtöbb idő a tanulással megy el, de mégis igyekszem baráti programokat is csinálni, amiket sokszor én szervezek.

Mentális betegségem, vagy legalábbis állapotom van, igyekszem élni vele, ugyanakkor változtatni ott, ahol kell.

Majdnem folyamatos a rossz kedvem, a stressz viszont teljesen az, ezek ellen citromfűteát iszom, igyekszem kiírni magamból, magnéziumot szedek.



Ha tényleg saját magamon múlik a sikertelenségem, mit tegyek még máshogy?


2019. ápr. 26. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Annyi a célod, hogy jó melód legyen?


Nézd, én programozó vagyok, jò melóm van jó fizuval. Sose voltam kitünö tanuló, mégis jobb melóm van azoknál az egykori osztálytársaimnál akik azok voltak

2019. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 9 vagyok.


Érettségi után ottmaradtam szakmán, így 9 év távlatából azt mondom az az egy év ott (annak ellenére, hogy kirúgtak) a legjobb képzés volt.

Az osztálytársamra hajtottam, és a tanárom is (meg egy másik osztálytársam, egy agresszív gyerek), a tanáromnak 2 tanár és az osztályfőnökünk lett a szövetségese... Amikor ott 5 emberrel harcoltam a túlélésért, és próbáltam boldogulni, megtanultam mindent (pszichológiát, manipulálást, politikát, harcot, hadviselést).


Suli után első munkahelyemen az üzleti tárgyalásokon remekül boldogultam (sokkal jobban mint a kollégáim, és nagymenő pénzes üzletembereket simán le tudtam húzni). Volt bennem annyi kitartás, harci szellem, hogy saját vállalkozásom lett, és remekül boldogulok :)

28/F

2019. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!