Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok fiatalnak miért jó, hogy...

Sok fiatalnak miért jó, hogy kilátszik a bokája a nadrág alól?

Figyelt kérdés
Oké, divat. De nem hiszem, hogy kényelmes, amikor télen - 10 fokban kint van a bokájuk. Mert láttam sok ilyet. Én már attól is vesegyulladást kapok, ha rájuk nézek. Ebben az esős, hideg időben tuti 10-ből 9-nek kilátszik a rohadt bokája. Amúgy egyáltalán nem divatos, szerintem tök szánalmas, meg egészségtelen. Mindig nevetek az ilyeneken, hogy inkább képes megfagyni, mert tuti, hogy fázik, de inkább kint van a bokája, meg leszakad a térdénél a farmer. Nekem mindegy, ki mit visel, de ezt az egyet nem igazán tudom megemészteni, miért jó. :D
2019. máj. 4. 11:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%

Én fiatal vagyok még sem értem ezt.

Szerintem nagyon bénán néz ki, olyan mintha kinőtték volna a nadrágjukat. És ráadásul a legtöbben boka zoknival hordják.

Én biztos hogy fáznék ilyen hidegben olyan nadrágban.

Az persze érthető ha valaki magas és nem talál magának elég hosszú farmert.

2019. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak fiatalnak, hanem idősebbnek is kilátszik mostanában. Ha nekik így jó... Nekem tetszik, a nőké.
2019. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést miért nem télen írtad ki? Elég fura, hogy májusban vannak ilyen problémáid, hogy amiatt aggódsz, hogy fáznak az emberek és nem járnak nyakig érő ruhákba. Vagy hogy hogy most jutott eszedbe, hogy télen miben járnak? Láttam olyan embert is, aki télen rövid nadrágban volt, furcsállom, hogy téged az döbbent le, hogy tavasszal valaki boka nadrágban van...


Amúgy én azt tapasztalom, hogy tavasszal éléggé zavaros az időjárás, kimész délben/reggel, délutánra már teljesen megváltozhat az idő, vagy akár fél óra alatt is, tehát aki hidegecske időben talpig felöltözve megy ki, aztán meg kicsit később meleg lesz, az is megszívta. Ugyanígy, aki napsütésben felveszi a lenge ruháit és nem számít rá, hogy pár óra múlva hideg lesz, az sem tehet róla.

2019. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
Csak halkan teszem hozzá hogy télen is nagyon sok bokavillantós egyedet láttam. Főleg fiúkat. A kis szőrme gallérjukkal és 30 kilójukkal. Olyan kis cukorfalat búzák. :D
2019. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kinövi mindenki a fiatalkori divatbakijait, az egészségnek biztos nem tesz jót a lukas-rövidebb nadrág mínuszban, de most mit tudsz tenni velük.

Mi még dupla nadrágban toltuk a teleket :)viszont mivel nem voltunk gazdagok edzőcipőben minden időben.

2019. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, aki áprilistól októberig szandált hord, meztelen lábbal. Nem divatból, hanem mert melege van. Egyáltalán nem fázós, télen is csak a legnagyobb mínuszokkor kapcsol fűtést. Fázom én is, ha ránézek, de vannak ilyen emberek. Egyébként átlagosan évi 1x beteg, akkor is max. nátha.

Azon én is jót mosolyogtam télen, mikor a boka kint van, de látszik, hogy a gyerek vacog, aki ilyen hülye, hogy inkább fázik, de legyen divatos, az így járt. Én ráadásul nagyon fázós vagyok, de így, hogy tudom, igenis létezik, hogy valaki októberig szandált hordd, el tudom képzelni, hogy tényleg melege van. (Volt olyan, hogy még november elején is szandált hordott. Nem voltak még mínuszok, de igenis csizmás, kabátos idő volt már.)

2019. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!