Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek megérzik hogy...

Az emberek megérzik hogy milyen vagy valójában, mikor először meglátnak?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Általában igen, de ez néha csalóka.
2019. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy érzik. A külső és a metakommunikációs jelek alapján alkotnak valami képet, de ez sok esetben nagyon is téves.
2019. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Hogy milyen vagy, ráadásul milyen vagy valójában, csak úgy ismerhető meg igazán, ha valaki igazán ismer, sok időt eltölt veled, és rajtad is múlik, hogy megmutatod-e az igazi éned, nyitott vagy-e a másikkal.
2019. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Valamit megérezhetnek, de nem pontosat, csak hogy valami "nem stimmel".

Én mindig a "fura csaj" vagyok a társaságban, teljesen egyszínűen, sportosan öltözködöm hogy beolvadjak a tömegbe, mégis mindenki felkapja rám a fejét. Nem tudnak hova skatulyázni, nincsenek az öltözködésemben kiütő személyiségjegyek, az arcom gyakorlatilag kortalan, kerek, babavonásaim vannak teljesen sima bőrrel, 30 vagyok, mégis 18 és 22 közé szoktak tenni általában.

Amint megszólalok, csak még nagyobb lesz a zűrzavar, kissé színtelen a hangom is. A legtöbb ember számára valószínűleg olyan vagyok, mint valami reptilián :D

2019. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lelkizősebb emberek igen, a keményebbek is, van, aki leír, van, aki esélyt ad, szóval nagyon vegyes.
2019. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem!!
2019. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alkotnak magukban egy képet rólad. Aztán hogy annak mennyi a valóságtartalma, az más lapra tartozik.
2019. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!