Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan közölnétek a szerelm...

Ti hogyan közölnétek a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Titokban beadtam a jelentkezésem egy külföldi ösztöndíj programra. Csak európai országokat jelöltem meg, de végül az USA-t kaptam, amit elfogadtam. Ti hogyan közölnétek a párotokkal, ha a helyemben lennétek? Valószínűleg szakítanunk kell, ha csak nem várunk egymásra mindketten 1 évet.

Az ösztöndíj program hatalmas lehetőség számomra szakmailag, rendkívül meghatározó lesz, míg ha itthon maradnék, megrekednék egy szinten, amit nem akarok.


2019. máj. 7. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És ha szetetitek egymást miért ne várnátok 1 évet egymásra? Ha valaki igy áll hozzá egy kapcsolathoz, az már eleve rossz, mint ahogyan a titkolozás is. Az miatt már eleve szakítani fog veled a párod, megnyugtatlak -már ha van egy csepp önértékelése- vagy mit vársz? De vajon nem eleve erre ment ki az egész sunyiskodás?
2019. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy elnyerem, nem is tartottam fontosnak elmondani,szinte el is felejtettem, nem volt célom a konkrét titkolózás. Az, hogy elnyertem, egy hatalmas szakmai lehetőséget biztosít a számomra. A barátnőm mindig mindenben támogatott eddig, kivéve ha hosszabb időre kellett valahova elmennem, szóval kissé kétes a támogatás. Én el tudnám vele képzelni az életem, ez az idő számomra nem akadály, szerintem neki inkább lesz az. Bármikor meglátogahat, csak értelemszerűen diákként húzós egy ilyen túra ára, de az ösztöndíjamból bőven tudnék neki segíteni.

Egyébként csak 10 hónapra kaptam, nem 12-re, ez most derült ki.

2019. máj. 8. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!