Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikeresebbek azok akik jó...

Sikeresebbek azok akik jó anyagi helyzetben nőnek fel? Azzal szemben aki szegényen és mondjuk ha verni nem is verik de kiabálnak vele gyerekkorukban?

Figyelt kérdés
Hogyan hat a személyiségre ha otthon az apa folyton szidja a gyermeket? Egy utolsó senkinek nevezi és mindig a más gyereke a jó, téged pedig soha nem dicsért meg. Plusz olyan munkákra kötelezett amit nem szerettél. Én így nőttem fel és csak nem rég látom, hogy teljesen az irányítása alá vont. A megalázásokkal és a sok parancsolgatással.
2019. máj. 11. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Az összes olyan csak öntelt, nagyképő, be nem áll a szájuk mindenbe"


És ez nem lelki gond? Nagyon sokszor komoly problémákat takar az ilyen magatartás. És egyáltalán nem zárja ki a droghasználatot. Nyilván nem mások előtt lövi hülyére magát, vagy csak "élvezetből kokainozik".

2019. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Baromi nehéz, de helyre kell hoznod magad.


Az agyad irányít mindent. Érzések, mentalitás..stb.

Ha ezt tudatosítod, akkor képes vagy tudatosan megváltoztatni önmagad!


Lehet szenvedős egy időszak lesz, lehet hogy ordítva bőgsz, de ha sikerül megtenned felszabadultabb ember leszel, aki képes kihozni önmagából a legjobbakat.


Nagyon sok pl-t láttam/tapasztaltam ...

Annyit mondok: a túlzott figyelem s a szülő "mindent megold" nevelésnek rengeteg hátulütője van. Életképtelen a gyerek, sokszor anyuci álmait követik, nem a sajátjukat...és tudnék sok dolgot is mesélni.


Azért mondom, hogy merj lépni és tudatosan fejlődni, mert én ezen már átbillentem.

Pokol volt, de megérte.

Átlagon felüli havi bevétel, karrier (vállalkozás), nyugodt élet, úgy alakulnak a dolgok pár éve ahogy szeretném.


Mi magunk vagyunk, akik a saját testünkben élünk, mi gondolataink, mi cselekedeteink s a mi jövőnk!


Mindegy ki vagy s honnan... Ha akarsz és teszel érte, akkor boldog lehetsz.


Prostihoz meg el ne menj... Lealacsonyítod magad.

Gondolj bele napi szinten hányan érnek hozzá, verik rá...

Legyen tartásod, önbecsülésed!


Engem pl nem zavar, ha egy férfi csendesebb, nem mer megnyílni egyből.

Kifejezetten a csendesebb embereket szeretem. A könyvelőm egy kedves nő, aki olyan halkan beszél s nyugisan, hogy én süket 'zaklatom' a vissza kérdezéseimmel.


Itthon is imádom a csendet, nyugit.

De pl amikor anyám és párja vannak látogatóba kb a sírhatnék kerülhet "kérlek halkabban,itt vagyok előttetek".

2019. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!