Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy álltok ismerkedès,...

Ti hogy álltok ismerkedès, barátkozás terèn ès ezt hol próbáljátok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barátkozás terén nem állok rosszul elég könnyen beszélgetek akár neten akár személyesen. Az ismerkedés viszont nem egyszerű. Azt szintén megpróbáltam már minden létező módon, de még egy randi se jön össze az elmúlt 4 évben. 23/F
2019. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sszandika13 ***** válasza:
Én elég könnyen ismerkedek. Szeretek beszélgetni is. De a netes barátkozással vannak ketségeim. Jobban preferálom a személyes beszélgetést. 22/L
2019. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Internetes ismerkedèst èn sem tartom jónak, de szemèlyesen meg sajnos kevès hozzá az önbizalmam.
2019. máj. 13. 22:06
 4/14 anonim ***** válasza:

Online társkeresőn próbálok érvényesülni. Nyitott vagyok, az életben is tök könnyen szóbaelegyedek idegen emberekkel, ilyen téren szerencsés vagyok. :)

Szimpla ügyintézés is nalam ilyen jó hangulatú, mókás kis szösszenet. (Olyan jó látni, hogy az illető addig faarc, utána meg mosolyog ezerrel)


Az első hozzászólót sajnálom, tényleg semmi???

Én küllemre tök átlagosnak tartom magamat, de azért kapok likeot, felkeresést a masik nem irányából. A tavaszi 5 randimból, három esetben én kaptam az üzenetet először, csodálkoztam rajt. :)))


De még keresgélek, nekem a korom miatt már egy fokkal azért nehezebb, plusz nem vagyok pesti illetőségű, no meg nehezítő tényező a személyiségem is. (2X éves korig tök jó, de utána sokan nem vesznek szerintem annyira komolyan) ENFP "átok" xD


Pedig komoly kapcsolat lenne a cél. :)


40F

2019. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2019. máj. 14. 13:20
 6/14 anonim ***** válasza:

#4


Semmi sajnos :( Vagyis, volt 2 csaj, aki hetekig etetett azzal, hogy amint lesz szabadideje eljön velem randizni, aztán nem lett belőle semmi. Sőt, az egyik közben összejött valakivel. De mindegy, már nem veszem magamra a 4 év alatt volt időm megedződni :D

2019. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6: Nagyon jó irányban haladsz! Pontosan ez a kulcsa annak, hogy révbe érj. Ha nagyon rágörcsöl az ember, akkor az egyértelműen hatással van (in)direkt módon az emberre. (aka kisugárzás) :)
2019. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7


Hát igyekszek, de azért elég frusztráló kezd már lenni. Nem azt mondom, hogy nem szeretek egyedül lenni, de néha azért kicsit már sok, hogy nincs kivel megbeszélni bizonyos dolgokat.

2019. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8: Átérzem a helyzetedet, de majd gyere vissza 17 év múlva! x)


Most komolyan: Elég sok dolgot meg lehet beszélni fiú/lány barátokkal... Nekem nincs sok, de azok nagyon minőségi kapcsolatok. Plusz szerencsére nagyon jó a kapcsolatom az édesanyámmal (hasonlóan spirituálisan érzékeny, mint én) és a megmaradt egy lánytesómmal. Velük meg szoktam beszélni a barátokon kívül is a dolgokat. :) Ha hasonlóan magas (minőségű) kommunikációs igényekkel rendelkezel, mint én, akkor jól tudnak jönni ezek. :)


Persze egy harmonikus, minden problémát normálisan megbeszélve jellegű párkapcsolat lenne a tuti, de hát majd eljön az is, hidd el! ;)

2019. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Persze a barátaimmal és a szüleimmel megtudom beszélni a dolgok 99%-át csak van az az 1% amit jó volna egy esti filmezés közben megbeszélni. Dehát, elég kevés esélyt látok rá. Eddig se jött össze, szóval nem hiszem, hogy a későbbiekben összejönne.

2019. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!