Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Haverom küldött egy olyan...

Haverom küldött egy olyan képet amin a nőjével van egy óriáskerék elött, engem elfogott az irigység hogy kéne reagálnom mégis?

Figyelt kérdés
Haveromnak bejött az élet, van munka nője, és most küldött egy képet amin rajta vannak, pedig tudja hogy nekem most jelenleg sz.r a helyzetem. Mégis hogy kéne reagálnom rá? Őszintén szólva irigy vagyok, és kicsit mérges emiatt a haveromra. Talán örülnöm kéne nekem is, vagy mi ilyenkor a helyes reakció?
2019. máj. 14. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél sportszerű, vágj jó képet hozzá, és csináld meg te is a magad szerencséjét, necsak siránkozz!
2019. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Hehe olyan vagy mint egy picsogós kamaszlány :D
2019. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki egy álszent mosolygós emojit. :)
2019. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szívesen osztja meg a barátaival a sikereit, jó élményeit. Ha ennyire zavar küldj egy vigyorgó fejet és le van zárva.
2019. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz más boldogságának örülni?

Szóval ö csak haver,nem barát?!

2019. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ő is értékelné a te képeidet, mutasd ki bátran, hogy mennyire örülsz a boldogságának. :)
2019. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ém ezt úgy szoktam lereagálni, hogy igazat mondok, de úgy, hogy azért ne legyen éle, kb. "Bazzeg magad most kicsit irigykedek xD" Így elmondod, ami benned van, de mégse bántod meg, szerintem ez a legtisztább.
2019. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, ment a zöld!
2019. máj. 14. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont ez volt a célja mint mindenki másnak aki hasonló képeket tölt fel facebookra. Az ő élete sem fenékig tejföl valószínűleg, de a rossz dolgokat senki nem reklámozza.
2019. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez emberi tulajdonsàg. Èn is tudok nagyon irigy lenni, főleg ha úgy èrzem valaki mèg henceg is vele. Nem jó tulajdonsàg, de sokan vagyunk ezzel így szerintem.
2019. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!