Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki nem...

Van köztetek olyan, aki nem túl jómódú családban nőtt fel, de jól keres?

Figyelt kérdés

Hogy "visiletek"? Hülyén hangzik a kérdés, biztos jól :D

Én furán érzem magam, ha kimondom, hogy mérnök hallgató vagyok, ha belegondolok, hogy hamarosan nekem is lesz pénzem utazásokra, mint a már előrébb járó barátaimnak - tekintve, hogy én még soha nem jártam külföldön, ha szállodában járok, inkább a személyzethes tartozónak ézrem magam, mint a vendégekhez (a szüleim is ilyen helyen dolgoznak, én is dolgoztam velük).


2019. máj. 17. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Én jómódú családban nőttem fel, és szarul keresek. Ez rosszabb, hidd el :)
2019. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik szülőm szülei egyszerű szakmunkások. Ő egyetemet végzett. Nem tudom, mennyire érezte magát emiatt furán :-) Eleinte persze nem keresett ő sem jól, amíg doktorandusz stb. volt, a tudományos pálya nem egy pénzbánya. Mióta nem az egyetemen dolgozik, persze keres a szakmájának megfelelően.
2019. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Mi elég szegények voltunk. Nem rég vettek fel rendes állásba, pedig még nincs meg a diplomám (1 vizsga kellene) és most többet keresek mint tesóm Pesten eleinte vagy mint anyukám 40 év munka után.

Én büszke vagyok magamra, de nagyon kétségbe tudol esni, ha valami drága. Aztán rájövök, hogy meg tudom venni, de azért mégis bűntudatom van, hogy mennyit költök magamra. Pl. 50 ezer lesz az új szemüvegem. Mikor mondták, majdnem kifordultam a boltból meg majdnem elsírtam magam. Igazából még is bántam, hogy nem kerestem olcsóbbat.

2019. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
A férjem ilyen. Számolták, hogy mire mennyit költhetnek, hogy maradjon hó végén ételre. Most baromi jó a fizuka. Sokat utaztunk, most a családi házunkat újítjuk fel.
2019. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!