Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajléktalanok pénzzel?

Hajléktalanok pénzzel?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy átlag hajléktalan mennyit koldul össze egynap akik pl az autósoktól koldulnak?

2019. máj. 18. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Napi 10-20 ezer huf


Adohanyboltos baratom mondta,h minden nap 10 vagy 20 ezerrel mennek be cigiert meg piaert.

2019. máj. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Valóságot írok, amit saját szememmel láttam ill. fülemmel hallottam: egy hajléktalan a sátrát és a benne levő matracot és egyéb dolgait akarta áttenni 10 méterrel arrébb. Megkérte a társát, hogy segítsen neki, főleg a matraccal. A másik azt mondta hogy nem segít, de nem indokolta meg. Az első felkínált ezért a pici segítségért 500 (ötszáz) forintot, amit épp tőlem kapott. A válasz: "Nem kell nekem a te 500 forintod, van nekem pénzem." És nem segített...

Siettem, időhöz voltam kötve, záróra előtt volt az autószerviz.

2019. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok pénzük lenne, nem tengődnének az utcán a mocsokban, várva hogy télen megfagyjanak.
2019. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fentebbi válaszomban nem állítottam, hogy minden hajléktalan zsebe tele van pénzzel, de közülük nagyon sok ősszekoldulhat naponta annyit, amennyi egy minimális vagy átlagfizetés. Csakhogy ők ezt az összekoldult pénzt elisszák (lásd a bokrok aljára eldobált üvegeket). Azt is elhiszem, hogy nem mindegyik alkoholista, de egy biztos: valamilyen (kisebb-nagyobb) segélyt, nyugdíjat mindegyikük kap. Addig kell takarózni, ameddig a takaró ér.

Konkrét esetet írok: lakásfelújítás volt Budapest belvárosában. A tulajdonos elment az egyik aluljáróba és megbeszélte az egyik hajléktalannal, aki megígérte neki, hogy másnap elmegy sittet lehordani az utcára. Megkérte a tulajt, hogy még menjen le hozzá reggel és ébressze őt fel(!). Megtörtént, de a "vállalkozó" "derékfájásra" panaszkodva nem ment segíteni, pedig a tulaj rendes jutalmat ígért neki még előző este.

Akkor miről is beszélünk?

2019. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Videk(bacs megye) napi 5k amirol hallottam
2019. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!