Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Székely...

Mi a véleményetek Székely Vegánról?

Figyelt kérdés
20(F) évesen az ő videóit nézem, és baromira tetszik amit csinál?

2019. máj. 18. 10:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig nézegettem a videóit. Egy idő után rájöttem, hogy egy hülye. Plusz lejáratja a vegánokat mert hülye :D
2019. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Akkor néztem rendszeresen a csatornáját, amikor tanyát üzemeltetett Floridában, mert ez volt a csatornájának a különlegessége.

De ahogy más is írta, most már nincs tanya. Amíg volt tanya, akkor is csak addig néztem, amíg építette, gondozta, amikor már hanyagolta már nem nagyon követtem, csak hébe hóba néztem bele a videókba.

Most Zsíros Deszka vette át a helyét. Japán valahogy még érdekesebb. Zsíros se teljesen százas, de legalább nem dögunalmasak a videói.

2019. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
azért Zsírost ne hasonlítsuk Vegánhoz, egészen más kategória ők ketten. ő próbálgatta az életét Alaszkában Hawaiion és csak a véletlen és a felesége műve hogy Japánban kötött ki, de ő mentalitásától fogva azt hiszem bárhol megállná a helyét. Vegánnál majd kiderül hogy az amerikai álom után az itthoni nyomorban mennyire fog tudni boldogulni
2019. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem akartam őket összehasonlítani. Csak annyit értettem ez alatt, hogy az általam nézett külföldön élő magyar videós csatornák között számomra átvette Vegán helyét Zsíros.

Mivel Vegán már rég elveszítette (vagy hanyagolta) azt a pluszt, amiért érdemes volt nézni a csatornáját. Útifilmet meg már majdnem minden videós csinál amerikáról úgyhogy ez már nem különleges (én is voltam ott néhány helyen, nekem ezért már a többi amerikás útifilm sem olyan érdekes).

Vele ellentétben Zsíros komolyan foglalkozik sok mindennel, a földműveléssel is annyira, hogy legutóbb már egy magyar gazda akarta fenyíteni, hogy ne oktassa az embereket zöldségtermesztésre :) Azért az is látszik, hogy a termesztéshez szakértelem és sok év tapasztalata kell.

2019. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Alapvetően egy hóbortos jóhiszemű de kissé buta ember aki jókor volt jó helyen azért..így tudott valamilyen szinten boldogulni.

Ha lehet ne kövesd a példáját.

2019. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Most megint van tanya, de most Erdélyben. Kíváncsi leszek, hogy ezt már komolyan fogja-e csinálni. A felújítással jó irányba halad. Jól meg lehet élni a földből, ha rendesen csinálják. De ugyebár megint azon gondolkozik néha, hogy újra bányászni kellene videokártyákkal.

Nem mondanám annyira butának, elvégre csak elvégzett egy főiskolát (autó-designer), de az biztos hogy elég betonfejű. A tanyavásárlással és a virtuális pénz bányászással szerencséje volt. Amikor tanyát vette, akkor le voltak esve az árak és amikor eladta, akkor voltak a csúcson. A bányászat is már az ottléte vége felé futott fel, 2017-ben végig tudott ebből hasznot termelni és 2018-ban amikor beestek az árfolyamok, akkor kapták el a bevándorlásiak, már úgyis mindegy volt.

2020. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
emlékszem mikor pár évvel ezelőtt még büszkélkedett videóban hogy neki arany világa van mert termeli a pénzt a bányászat, ott a tanya épülőben....sajnálom kicsit hogy kitessékelték. a bitcoin se hoz már. itthon, vagyis inkább náluk biztos nem lesz olyan jóvilága hosszútávon amit Amcsiban elérhetett volna. legrosszabb lehet belekóstolni az amerikai álomba, aztán pofán csapva hazakullogni. remélem így is megtalálja a helyét, sokat megélt ember
2020. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17: Már amúgyis tervezgette a hazaindulást, a letartóztatása előtt beszélt erről. Szerintem érezte, hogy számára az amerikai létben annyi van, amit addig elért. Nem könnyű sokat elérni külföldiként. Csak nehezen indult volna neki, a bevándorlásiak adták meg a kezdő lökést. De így is szerencsés, mert jól jött ki abból a helyzetből és otthon is várta már egy tanya, amit csak rendbe kell rakni.

Jól teszi, ha az én családomnak lenne ilyen tanyája, én is kilöltöznék oda és szépen helyrehoznám, építkeznék (volt, csak az őseimtől vagy elvették a komcsik, vagy ami maradt, később eladták).

2020. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én akkoriban néztem mikor szegény Vásárhelyi fiatal lány kiment hozzá, a Habocska. Ugyebár a lány ilyen itnrovertált, és kissé duci (nem dagadt, nem tulsúlyos, csak picit duci)

A lány is vegán, és még van valami betegsége is ami miatt nehezen fogy. A székely vegán meg egész nap b@sztatta hogy le kell fogyni, edzeni kell, vagy kapálni a földet stb. Meg ráerőltette, hogy csináljon saját csatornát a lány, és rendszeresen videózzon. Pedig látszott, hogy nem sok kedve van hozzá.Szegény csajszi tényleg minden tőle telhetőt megtett, hogy megfeleljen a vegánnak. Végezte a házi munkát abban a lepukkant kis épületben. És még így is csak a szekálás ment. Szóval jól is tette, hogy hazajött. Én ott ki is ábrándultam ebből az emberből.

2021. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%

19


Nem sokat számít, de Orosházi volt a lány.

2021. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!